forum.math.uoa.gr

Forum του Τμήματος Μαθηματικών
Ημερομηνία 25 Νοέμ 2017, 04:03

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 24 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: παοκαρα ομαδαρα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 19 Οκτ 2009, 12:35 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 28 Μαρ 2009, 01:55
Δημοσ.: 164
Τοποθεσια: βριλησσια
ερχομαστε...ανεβαινουμεεεεε.κορακια διαιτητες του κοκκαλη.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: παοκαρα ομαδαρα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 19 Οκτ 2009, 15:31 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 30 Μάιος 2006, 18:52
Δημοσ.: 1754
Τοποθεσια: Ν.Σμύρνη
Η διαιτησια σας εφταιγε στο 1-2 φετος μεσα στην Τουμπα;;
Γι'αυτο ειναι πολυ μικρη ομαδα ο μΠΑΟΚ.Γιατι μονιμως του φταινε οι αλλοι και ποτε τα χαλια του...
Δεν πειραζει,κλαφτειτε μονοι σας...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 19 Οκτ 2009, 16:03 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 20 Οκτ 2006, 18:35
Δημοσ.: 1723
Τοποθεσια: Αθήνα
Όποιος παρακολούθησε ευρωπαικό ποδόσφαιρο αυτή την εβδομάδα, θα πρόσεξε ένα "περίεργο" γκολ.
Στην Αγγλία η Liverpool έχασε 1-0. Το περίεργο φυσικά δεν είναι αυτό! :P Ο ποδοσφαιριστής της αντίπαλης ομάδας έκανε ένα σουτ που ο Ρέινα το έλεγχε. Σίγουρα θα το έπιανε. Η μπάλα όμως χτύπησε σε ένα μπαλόνι (!!!!) που είχε ρίξει κάποιος οπαδός μέσα στο γήπεδο και άλλαξε πορεία και μπήκε γκολ. Δεν τέθηκε θέμα αμφισβήτησης του γκολ.
Ξέρετε τι δηλώσεις κάνανε οι άνθρωποι της Liverpool μετά τον αγώνα; ότι παίξανε άσχημα.
Αν γινότανε κάτι τέτοιο στην Ελλάδα δεν θέλω να φανταστώ τι είδους συζητήσεις θα υπήρχαν στις εκπομπές και στα φόρουμ.Τι βρισιές και αναλύσεις που θα αφορούσαν τα πάντα εκτός το αγωνιστικό κομμάτι του αγώνα!

Το νόημα που θέλω να δώσω είναι ότι βαρεθήκαμε να ακούμε για διαιτησία!!! Παίξτε μπάλα και βγάλτε τον σκασμό!!!!

Σημειώνω πως το έγραψα εδώ απλά με αφορμή το σχόλιο για την διαιτησία. Φυσικά και δεν απευθύνομαι στην συγκεκριμένη ομάδα ούτε στους συγκεκριμένους χρήστες, αλλά στο σύνολο τους φίλαθλου κοινού που διαβάζει το φόρουμ!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 19 Οκτ 2009, 16:08 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 27 Σεπ 2007, 18:07
Δημοσ.: 1920
βλεπε παοκ να δεις μπαλαρα mahnahmahna...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 19 Οκτ 2009, 16:10 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 01 Οκτ 2007, 02:14
Δημοσ.: 569
Τοποθεσια: Stone(d)city
Μάθε στον Ριβάλντο λίγη μπάλα...Σικαμπάλα...Σικαμπάλα... :happy:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 19 Οκτ 2009, 19:02 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 23 Οκτ 2008, 09:49
Δημοσ.: 715
Γίνε Άρης να γουστάρεις που έλεγε και ένα μικρό παιδάκι στην tv

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 23 Οκτ 2009, 00:19 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 27 Σεπ 2007, 13:25
Δημοσ.: 838
Τοποθεσια: πειραιάς
mahnahmahna έγραψε:
Όποιος παρακολούθησε ευρωπαικό ποδόσφαιρο αυτή την εβδομάδα, θα πρόσεξε ένα "περίεργο" γκολ.
Στην Αγγλία η Liverpool έχασε 1-0. Το περίεργο φυσικά δεν είναι αυτό! :P Ο ποδοσφαιριστής της αντίπαλης ομάδας έκανε ένα σουτ που ο Ρέινα το έλεγχε. Σίγουρα θα το έπιανε. Η μπάλα όμως χτύπησε σε ένα μπαλόνι (!!!!) που είχε ρίξει κάποιος οπαδός μέσα στο γήπεδο και άλλαξε πορεία και μπήκε γκολ. Δεν τέθηκε θέμα αμφισβήτησης του γκολ.
Ξέρετε τι δηλώσεις κάνανε οι άνθρωποι της Liverpool μετά τον αγώνα; ότι παίξανε άσχημα.
Αν γινότανε κάτι τέτοιο στην Ελλάδα δεν θέλω να φανταστώ τι είδους συζητήσεις θα υπήρχαν στις εκπομπές και στα φόρουμ.Τι βρισιές και αναλύσεις που θα αφορούσαν τα πάντα εκτός το αγωνιστικό κομμάτι του αγώνα!

Το νόημα που θέλω να δώσω είναι ότι βαρεθήκαμε να ακούμε για διαιτησία!!! Παίξτε μπάλα και βγάλτε τον σκασμό!!!!

Σημειώνω πως το έγραψα εδώ απλά με αφορμή το σχόλιο για την διαιτησία. Φυσικά και δεν απευθύνομαι στην συγκεκριμένη ομάδα ούτε στους συγκεκριμένους χρήστες, αλλά στο σύνολο τους φίλαθλου κοινού που διαβάζει το φόρουμ!

mahnahmahna συγκρίνεις δύο τελείως ανόμοια πράγματα!Δε γίνεται πιο ανόμοια...είναι σαν να μου λες ότι επειδή στο cl δε στήνονται ματς(και εκεί υπάρχει ένσταση σε μεμονωμένες περιπτώσεις...δε ξέρω αν έχει ακούσει κανείς για το λίβερπουλ-μπεσίκτας το 8-1 ή πόσο είχε έρθει)δε στήνονται και στο ιντερτότο!!!
Σίγουρα θα έχει πάρει όλων σας τα αυτιά για την έκθεση της ουέφα για την Β'Εθνική...δε νομίζω να είναι μόνο στην Β'εθνική τα λαμόγια,σίγουρα θα έχει και η Α'έθνική(μερικοί από τη Β ανέβηκαν τώρα στην Α,ονόματα δε λέμε λαμογιών :lol: :lol: )
Θέλω να πω καλό να ασχολούμαστε με την ομάδα μας αλλά μη στρουθοκαμηλίζουμε...ούτε κλαίγομαι επειδή είμαι αεκ,αλλά μη κάνουμε συγκρίσεις άκυρες!'Οποιος έχει τη δύναμη κάνει το απόλυτο κουμάντο ΠΑΝΤΟΥ είτε λέγεται κόκκαλης,είτε βαρδινογιάννης είτε μελισανίδης!!!
Το ελληνικό πρωτάθλημα είναι να κάνουμε καζούρα στους φίλους μας...και αν θέλουμε να δούμε μπάλα και ωραίο ποδόσφαιρο και υγιές βάζουμε αγγλικό και ισπανικό.
Και βλέπουμε πως θα πάρει τον τίτλο ο "τσίχλας" με τον μπερμπάτοφ και τον καρικ και τον μιχαλάκη τον όουεν από την τσέλσι!!! :lol: :lol: :lol:
Παρτο χαμπάρι χωρίς μουρίνιο δεν παίρνεις τίτλο :P :P :P

Edit:Σίγουρα επίσης θα άκουσες τι υποτιμητικά σχόλια είπε ο Φέργκιουσεν για έναν διαιτητή,ότι δε μπορεί να τρέξει και κάτι τέτοια υποτιμητικά μετά από το 2-2 με την Σαντερλάντ αν θυμάμαι καλά!Και είχε γίνει σάλος...απλώς εκεί έχουν νόμους και για να μην τιμωρηθεί αναγκάστηκε να του ζητήσει δημόσια συγνώμη.

Και κάτι άλλο άσχετο,δε μπορώ άλλο ότι το αγγλικό πρωτάθλημα είναι το καλύτερο!!Σίγουρα είναι εδώ και 3-4 χρόνια που έπεσαν λεφτά(εποχή που άρχισαν να έρχονται αμπράμοβιτς κτλ)είναι...ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΘΕΑΜΑΤΙΚΟ.Έχει γεμίσει από ευρωπαικές λούσερ πλην της λίβερπουλ!!Θα τα πούμε όλα εδώ... :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 23 Οκτ 2009, 10:50 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Λες πολλά ωραία πράγματα. Ας τα πάρω ένα ένα. Κατ' αρχάς τίτλους θα πάρει η Τσέλσι και χωρίς τον Μουρίνιο. (ο οποίος είναι ακόμα ο αγαπημένος μου φυσικά).
Η Αγγλία όπως και να το κάνουμε τα τελευταία 4 χρόνια κυριαρχεί στην Ευρώπη. 3 ομάδες σταθερά στον ημιτελικό κάθε χρόνο τα λέει όλα από μόνο του! Είναι το πιο πειθαρχημένο πρωτάθλημα. Οι φίλαθλοι απαιτούν τα μέγιστα από κάθε ποδοσφαιριστή κάθε λεπτό. Και δεν είναι μόνο τα λεφτά. Η Μπέρνλη φέτος ανέβηκε κατηφορία και κέρδισε την Μάντσεστερ. Η Wigan δεν είναι σε καμία περίπτωση πλούσια και κέρδισε την Chelsea! Πόσες φορές θα δεις την Athletic de Jijon να κερδίσει την barcelona ή την Real Madrid?

Tώρα στο κύριο μας θέμα. Το ότι υπάρχει διαφορά κλάσης από την γη ως τον ουρανό μεταξύ π.χ. Premier League και Superleague είναι γεγονός. Αυτό δεν σημαίνει όμως πως όλοι μας δεν πρέπει να συνεχίσουμε να προσπαθούμε! Αν απλά αποδεχτούμε την κατωτερότητα μας σε οποιονδήποτε τομεά τοτέ ποτέ δεν θα πάμε μπροστά!!! Σκέψου να έλεγες, οκ, εγώ δεν πέρασα Βασική, ο χyz την πέρασε, άρα είναι καλύτερός μου και άρα σταματάω να προσπαθώ επειδή δεν έχει σημασία! Το να βλέπεις κάποιον που είναι καλύτερός σου, πρέπει να σε κάνει να θες να φτάσεις και εσύ στο επίπεδό του. Όχι απλά να αποδέχεσαι την κατωτερότητά σου γιατί έτσι θα βυθιστείς ακόμα πιο πολύ.
Είναι δικαίωμα και καθήκον μας να προσπαθούμε για το καλύτερο στον κάθε τομέα!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 23 Οκτ 2009, 11:32 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγώ δε μπορώ να κάνω τπτ στο να γίνει καλύτερο το ελληνικό πρωτάθλημα!Όταν δεν υπάρχουν γήπεδα,εγκαταστάσεις,αξιοποιήση ταλέντων,νοοτροποιά και αξιοκρατία!Όπως βρωμάει η "υγεία" έτσι βρωμάει και ο αθλητισμός...μη πει κανείς μπάσκετ γιατί εκεί μόνο νοοτροποία έχουμε!Καμία οργάνωση,απλήρωτοι παίχτες στη 2η κατηγορία κάνοντας απεργίες(!)
Θέλω να πω έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτά που λες αλλά δεν εξαρτάται από μένα!Έχουν ευθύνη οι παράγοντες,η πολιτεία,οι εφημερίδες αλλά όχι εγώ και εσύ!

Τώρα όσο για την πρέμιερ λιγκ,βλέπω ότι είσαι αγγλόφιλος(ελπίζω να μην είσαι και σε εθνικό επίπεδο :lol: :lol: )!Δεν είμαι τρελός να μην παραδέχομαι ότι εδώ και 4 χρόνια τα λεφτά έχουν πάει στην αγγλία(όπως πιο παλία ήταν στην ιταλία,μετά στην ισπανία και τώρα στην αγγλία)οι καλύτερες ομάδες είναι εκεί και οι καλύτεροι παίχτες είναι εκεί!Για την οργάνωση δε συζητάω καν,πάντα ήταν οι πρώτοι στο τομέα!Ψείρες είναι σε ότι και να κάνουν οι σκατό άγγλοι!
Για τα στραβοπατήματα έχω να σου πω τα εξής πέρσυ η μάντσεστερ έκανε 4 ήττες μόνο και οι 3 ήταν από λίβερπουλ και άρσεναλ!Η τσέλσι έκανε 6 ήττες εκ των οποίων οι 4 με μάντσεστερ και λίβερπουλ και τοτεναμ!!Πρόπερσυ η μάντσεστερ έκανε 6 ήττες και τις 3 από σιτι(τοπικό ντέρμπι)και τσέλσι,και τα άλλα όντως στραβοπατήματα.Εκείνη την χρονία η τσέλσι έκανε μόνο 3(μαντσεστερ,αστον βιλα και αρσεναλ).Το μόνο που θα σου πω από ισπανία είναι ότι η μπάρτσα πέρσυ έκανε 5 ήττες και ας ήταν τρένο ιντερ σιτι!!!και γενικά εκεί κάνουν 8-9 ήττες το χρόνο!!!!
Και μπορώ να πάω ακόμα πιο πριν που φαίνεται καθαρά ότι κάνουν οι πρωτοπόροι 3-5 ήττες εκ των οποίων οι 2-3 έιναι στα ντέρμπι!Οπότε έιναι μύθος ότι όλα τα παιχνίδια στην αγγλία είναι ντερμπί με αριθμούς!!!Είναι εμφανέστατο ότι έχει μεγαλώσει υπερβολικά η ψαλίδα των 4 με τους άλλους...αυτό μπορείς να το παρατηρήσεις ότι ποτέ καμία αγγλική ομάδα δεν έχει κάνει κάτι στην ευρώπη(και στο ουέφα)από τους "μικρούς"...στην ισπανία δες βαλένθια,σεβίλλη και παλαιότερα φωτοβολίδες του στυλ αλαβές,λακορούνια!!
Μη σας κουράζω τώρα έιναι αδιαμφησβήτητα το καλύτερο πρωτάθλημα αλλά είναι φανερό ότι έχει μεγαλώσει η ψαλίδα!
Τεσπα γενικά όπου πάνε τα λεφτά εκεί είναι και τα καλύτερα πρωταθλήματα,θυμηθείτε ποιοί παίζαν μπάλα στο ιταλικό στη δεκαετία του 90'!Αλλά αυτό που μου τη δίνει απίστευτα είναι ότι και τότε λέγαν ότι το καλύτερο και πιο θεαματικό είναι το αγγλικό!Που το μόνο που είχε κάνει τότε στην ευρώπη αγγλική ομάδα ήταν το κλέψιμο της μαντσεστερ!!!
Αυτά τα ολίγα...

Α να τα λέμε ότι μας σφάξαν και στο μπάτε...μην ταξεχνάμε αυτά!Α ρε κόκκαλη και στο ουέφα έχεις παράγκα???

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Οκτ 2009, 10:41 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

lazkan έγραψε:
Θέλω να πω έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτά που λες αλλά δεν εξαρτάται από μένα!Έχουν ευθύνη οι παράγοντες,η πολιτεία,οι εφημερίδες αλλά όχι εγώ και εσύ!

Δεν θα διαφωνήσω μαζί σου αλλά είναι λάθος να πιστέυουμε πως "εγώ και εσύ" δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα. Δε θέλω να ακουστώ ιδεαλιστής ή τύπος που πιστέυει στις μεγάλες αλλάγες στον κόσμο κτλ... γιατί πραγματικά δεν είμαι. Αλλά το ότι συζητάμε το θέμα της νοοτροπίας εδώ πέρα είναι ήδη κάτι. Μπόρει να έχει μέτρο Lebesgue μηδέν αλλά φαντάζομαι όλο και κάποιοι άλλοι τύποι έχουν τους ίδιους προβληματισμούς με μας και εν καιρώ ίσως γίνουν κάποιες αλλαγές.

Τέσπα, τώρα στο θέμα της Αγγλίας-Ισπανίας, είναι και θέμα προσωπικού γούστου. Εμένα μου αρέσει π.χ. να βλέπω το κυριολεκτικά υπερθέαμα Βarcelona-Real Madrid, αλλά είμαι γενικά αγγλόφιλος (σε ποδοσφαιρικό επίπεδο) και μου αρέσει η ένταση και η δύναμη που εκπέμπει κάθε αγώνας της Premier Leauge και η κούρσα πόντο πόντο μέχρι το τέλος της χρονίας! Για τα νούμερα μπορώ να σου πω μερικά πράγματα. Ο τίτλός όσο και η πρόκριση της Barcelona στους 8 στο Ch.L. είχε καθοριστεί από πολύ νωρίς. Στους τελευταίους αγώνες της La Liga είχε ήδη κατακτήσει τα πάντα και είχε σβήσει εντελώς μηχανές. Τέλως πάντων, έχεις ένα point στα υπόλοιπα που γράφεις και όλα είναι απο κει και πέρα, όπως είπα θέμα γούστου!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Οκτ 2009, 16:39 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

mahnahmahna άμα είναι να συμφωνούμε στα περισότερα και στα άλλα να είναι θέμα γούστου,συζήτηση δε γίνετε! :lol: :lol: :lol:
Συμφωνώ στο γενικό που λες για έναν αγώνα τις Πρεμιερ λιγκ και για την δυναμική που βγάζει...δε πρόκειται να δω έναν αγώνα εύκολα ατλέτικο-βιγιαρεάλ σε αντίθεση με τότεναμ-μαντσεστερ σιτι!Αλλά δε μπορώ αυτήν την περιρέουσα ατμόσφαιρα(αν παρατηρήσεις στο σύνολο τους οι δημοσιογράφοι είναι αγγλόφιλοι συλλογικά)ότι πάντα είναι το καλύτερο πρωτάθλημα,το καλύτερο θέαμα!Τωρά ναι και με διαφορά αλλά παλία δεν ήταν και φαινόταν κάθε φορά που έβγαινε αγγλική ομάδα από το νησί!
Συν ότι μας το παίζαν ιδεαλιστές...του στυλ δε κλείνομαι,πάντα παίζω επιθετικά,δεν πέφτω να κερδίσω φαουλ ή πέναλντυ κτλ κτλ!Και είδαν έτσι ότι δε κερδίζουν την μονακό και την βαλένθια και το γύρισαν!Αν και υπκειμενικά θα πω ότι αυτό το "μικρόβιο" το έφερε ο μουρίνιο(και ο μπενίτεθ σίγουρα)!Του κλείνομαι για το αποτέλεσμα,πρώτα η νίκη και μετά το θέαμα και το έκαναν και οι άλλοι(δες φέργκιουσον που το πήρε το cl με την άμυνα),δε μιλάω καν για λίβερπουλ πως έκανε τις πορείες!Ο βενγκέρ με την άρσεναλ ακόμα δεν έχει ξυπνήσει για αυτό δεν έχει ούτε κοκα κολα καπ εδώ και 5 χρόνια(δε κάνω πλάκα ότι ούτε κόκα κολα καπ δεν έχει πάρει)
Αντικειμενικά βέβαια το στυλ άλλαξε και με την μεγάλη εισροή ξένων ταλαντούχων ποδοσφαιριστών,άλλη νοοτροποία ο κριστιάνο,ντρογκμπα και οι άλλοι!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 05 Φεβ 2010, 16:40 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 28 Μαρ 2009, 01:55
Δημοσ.: 164
Τοποθεσια: βριλησσια
παοκαραααααααααααααααα.διπλο στο κοκκαλισκακη.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 05 Φεβ 2010, 18:44 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 30 Μάιος 2006, 18:52
Δημοσ.: 1754
Τοποθεσια: Ν.Σμύρνη
...και 4αρα απο τα Γιαννενα....ελα ρε ΠΑΟΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 05 Φεβ 2010, 20:51 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 29 Μάιος 2008, 00:20
Δημοσ.: 767
καλα ρε καθυστερημενε τωρα θυμηθηκες το ματς???και μετα απο τετοιο μεθυσι απο τα Γιαννενα????? :? :? :?

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 05 Φεβ 2010, 22:42 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 23 Νοέμ 2006, 10:32
Δημοσ.: 1888
giannis_7 έγραψε:
καλα ρε καθυστερημενε τωρα θυμηθηκες το ματς???και μετα απο τετοιο μεθυσι απο τα Γιαννενα????? :? :? :?

:lol: :lol: :lol:

Έλα μωρή ΑΕΚΑΡΑ διπλό στο Καραΐσκάκη οε οε οε, το άλωσες πάλι στο λιμάνι, ΑΕΚ γερά πρωτάθλημα ξανά :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 24 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: