forum.math.uoa.gr

Forum του Τμήματος Μαθηματικών
Ημερομηνία 26 Σεπ 2017, 16:56

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 1204 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 81  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Νέα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 03 Αύγ 2006, 01:04 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 09 Μαρ 2006, 14:43
Δημοσ.: 2767
Τοποθεσια: White Hart Lane
Postάρετε εδώ αθλητικά νέα και ειδήσεις!

Κατέκτησε το Τουρνουά Ακρόπολις η Εθνική!
Δείτε οπωσδήποτε τα highlights του αγώνα! Συγκεκριμένα το κάρφωμα του Ντικούδη μετά από πάσα του Κακιούζη είναι όλα τα λεφτά!!!!
...Έχει γίνει πολύ καλή δουλειά πάντως. Μακαρί να πάμε καλά στο Μουντομπάσκετ της Ιαπωνίας! :roll:

6 μήνες εκτός ο Γκονζάλες!!!
Γκαντεμιά! Ο ηγέτης του Παναθηναϊκού θα ξαναπαίξει του χρόνου λόγω ολικής ρήξης χιαστού! Ως "πράσινος" λοιπόν μετά τις πεντάρες του Ολυμπιακού και την μεγάλη μεταγραφική ενίσχυση είχα ένα φόβο. Τώρα... είναι άσχημα τα πράγματα! :(

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 03 Αύγ 2006, 12:47 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 05 Ιουν 2006, 20:53
Δημοσ.: 1504
Τοποθεσια: Αθήνα
yosi έγραψε:
Κατέκτησε το Τουρνουά Ακρόπολις η Εθνική!
Δείτε οπωσδήποτε τα highlights του αγώνα! Συγκεκριμένα το κάρφωμα του Ντικούδη μετά από πάσα του Κακιούζη είναι όλα τα λεφτά!!!!
...Έχει γίνει πολύ καλή δουλειά πάντως. Μακαρί να πάμε καλά στο Μουντομπάσκετ της Ιαπωνίας! :roll:

Πραγματικά παίζουμε πολύ ωραίο μπάσκετ... Αυτή η φουρνιά παιχτών μπορεί να αφήσει εποχή, αν αναλογιστεί κανείς ότι μόνο ο Παπαλουκάς είναι πάνω άπο 30! Μπορεί και ο Χαντζηβρέτας :)
yosi έγραψε:
6 μήνες εκτός ο Γκονζάλες!!!
Γκαντεμιά! Ο ηγέτης του Παναθηναϊκού θα ξαναπαίξει του χρόνου λόγω ολικής ρήξης χιαστού! Ως "πράσινος" λοιπόν μετά τις πεντάρες του Ολυμπιακού και την μεγάλη μεταγραφική ενίσχυση είχα ένα φόβο. Τώρα... είναι άσχημα τα πράγματα!

Δύσκολα τα πράγματα όντως :cry: Σκέψου όμως ότι πέρσι η ομάδα πέταγε με Σαραγόσα στο φιλικό του Αυγούστου και μετά...... Θέλω να πιστεύω ότι δε γίνεται να πάμε χειρότερα από πέρσι :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 03 Αύγ 2006, 14:48 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

grammo έγραψε:
Δύσκολα τα πράγματα όντως :cry: Σκέψου όμως ότι πέρσι η ομάδα πέταγε με Σαραγόσα στο φιλικό του Αυγούστου και μετά...... Θέλω να πιστεύω ότι δε γίνεται να πάμε χειρότερα από πέρσι :wink:

Γίνεται! Έχουμε μια αρκετά ανώριμη διοίκηση για να το καταφέρουμε! Και έχουμε ένα (ή και κανένα) παίκτη για πολλές κρίσιμες θέσεις. Μια αξιοπρεπής ομάδα πρέπει να έχει και αναπληρωματικούς! ...κάτι που αναγνωρίζω δηλαδή στον Ολυμπιακό.
Πάντως μόνο από ένα φιλικό που είδα (Southampton) είδα βελτίωση στο στυλ παιχνιδιού, πράγμα που οφείλεται στον προπονητή.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Αύγ 2006, 03:01 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Ο Σαλπιγγίδης στον ΠΑΟ!!!
Για όποιον δεν το έχει πάρει χαμπάρι ο Παναθηναϊκός πήρε τον Σαλπιγγίδη με πολλά ανταλάγματα, έμψυχα και χρηματικά.

:arrow: Ενδιαφέρουσα είναι η απορία που ακούστηκε ότι έχει ο κόσμος του ΠΑΟΚ για το αν θα πάνε τα 1,8 εκατομύρια ευρώ που πήρε ο ΠΑΟΚ από για τη μετεγγραφή για πληρωμές των πολλών οφειλών ή για να φουσκώσουν τις τσέπες του ιδιοκτήτη της ΠΑΕ Γ. Γούμενου...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 20 Αύγ 2006, 23:24 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 28 Φεβ 2006, 00:06
Δημοσ.: 5211
Παράθεση:

Ε όχι αυτό είναι πραγματικά εντυπωσιακό!!
Να δούμε πόσο αξίζει αυτή η μεταγραφή!! 8)

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 21 Αύγ 2006, 04:01 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 17 Μαρ 2006, 12:52
Δημοσ.: 672
Τοποθεσια: Ηλιούπολη
Μέχρι πότε θα σπαταλάμε χρόνο για να μιλάμε για αγώνες με το Αιγάλεω και την Άνω Ραχούλα?...

Ας παίξουμε κανένα πάμε στοίχημα στα under της Γαλλίας καλύτερα.. :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Αποδέχεται τον οκταετή αποκλεισμό ο Γκάτλιν
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 23 Αύγ 2006, 15:16 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 28 Φεβ 2006, 00:25
Δημοσ.: 4856
Τοποθεσια: Χολαργός
Οκτώ χρόνια μακριά από τα ταρτάν θα μείνει ο Τζάστιν Γκάτλιν, ύστερα από την αποδοχή της ποινής οκτώ ετών που του επιβλήθηκε. Ο Αμερικανός σπρίντερ κινδύνευε να αποκλειστεί δια βίου από τους στίβους, ωστόσο ομολογώντας την χρήση αναβολικών ουσιών και βοηθώντας από εδώ και πέρα στη μάχη κατά του ντόπινγκ, κατάφερε να μειώσει την ποινή του.

Στα 24 του χρόνια, ο παγκόσμιος πρωταθλητής του Ελσίνκι και χρυσός ολυμπιονίκης της Αθήνας θα αφήσει τους στίβους λόγω της χρήσης τεστοστερόνης, που ανιχνεύτηκε στις 22 Απριλίου στο μίτινγκ του Κάνσας.

Ο συγκάτοχος του παγκοσμίου ρεκόρ των 100μ. μαζί με τον Ασάφα Πάουελ, είχε βρεθεί θετικός και σε έλεγχο αντιντόπινγκ το 2001 για χρήση αμφεταμινών. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της WADA, ο αθλητής πρέπει να τιμωρηθεί με αποκλεισμό δια βίου, εκτός και εάν ο αθλητής προβάλλει επαρκή λόγο για να μειωθεί η ποινή.

"Αντί να σπαταλήσει ένα σωρό χρήματα για να προσπαθήσει να δημιουργήσει καπνό εκεί που δεν υπάρχει, αναγνωρίζει την ορθότητα του ελέγχου. Ως αντάλλαγμα για την συμφωνία του να συνεργαστεί, αναγνωρίσαμε τη φύση της πρώτης του παράβασης", δήλωσε ο γενικός διευθυντής της USADA, Τράβις Τίγκαρτ.

Το 2001, η ποινή που είχε επιβληθεί στον Γκάτλιν ήταν δύο ετών, ωστόσο μειώθηκε αφού ο αθλητής ισχυρίστηκε ότι οι αμφεταμίνες χορηγήθηκαν για ιατρικούς λόγους.

Πηγή kontra.gr

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Παρουσίαση με υποσχέσεις
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 23 Αύγ 2006, 15:18 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Με στόχο το πρωτάθλημα και την καλή πορεία στην Ευρώπη έγινε η παρουσίαση των νέων μεταγραφικών αποκτημάτων του Παναθηναϊκού, στις εγκαταστάσεις της Παιανίας. Ο πρόεδρος της ΠΑΕ, Αργύρης Μήτσου, παρουσίασε τους έξι νέους παίκτες της ομάδας, οι οποίοι θα ενισχύσουν το ρόστερ της ομάδας και, όπως δηλώνουν, θα την οδηγήσουν και πάλι στην κορυφή.

Αργύρης Μήτσου

"Η επιλογή αυτών των παιδιών έγινε με μεγάλη προσοχή, γιατί στον Παναθηναϊκό, πέρα από την ποδοσφαιρική αξία κάθε παίκτη, μας ενδιαφέρει το ήθος και η προσωπικότητά του. Η διοίκηση και ιδιαίτερα ο Γιάννης Βαρδινογιάννης έκανε τη μεγάλη υπέρβαση, φέρνοντας στην ομάδα παίκτες μεγάλης αξίας, που θα βοηθήσουν τον Παναθηναϊκό να καταλάβει τις θέσεις που του αξίζουν σε Ελλάδα και Ευρώπη. Κάναμε μεταγραφές με πολλές φιλοδοξίες. Οπως είπατε και εσείς, βάλαμε το κερασάκι στην τούρτα. Ο Παπαδόπουλος ήταν ένας παίκτης που θέλαμε να μείνει και εκτιμώντας τον ως ποδοσφαιριστή και ως άνθρωπο, όχι μόνο τον κρατήσαμε αλλά, όπως είδατε, μέσα από τις διαδικασίες της ομάδας, αποτελεί πλέον και τον πρώτο αρχηγό της".

Δημήτρης Σαλπιγγιδης

"Είμαι πολύ χαρούμενος που ήρθα στον Παναθηναϊκό, μία ομάδα που πρωταγωνιστεί κάθε χρόνο και θα δώσω τον καλύτερό μου εαυτό, ώστε να εκπληρωθούν οι φιλοδοξίες μας. Ηταν ένα δύσκολο καλοκαίρι και εύχομαι να μην ξαναπεράσω τέτοιες στιγμές. Ευτυχώς όλα γίναν καλύτερα μέρα με τη μέρα. Η πρώην ομάδα μου δείχνει να βρίσκει τον δρόμο της κι θα ηρεμήσω κι εγώ και θα μπορέσω να δουλέψω συγκεντρωμένος".

Σε ερώτηση για το ότι πριν από 2,5 χρόνια υπήρξε και πάλι ενδιαφέρον του Παναθηναϊκού, αλλά ο ίδιος προτίμησε να ανανεώσει στον ΠΑΟΚ, τόνισε: "Θεώρησα ότι τότε δεν ήταν η κατάλληλη στιγμή για να κάνω το βήμα. Αυτό το καλοκαίρι πιστεύω ότι όλα ήταν διαφορετικά και γι’ αυτό πήρα αυτήν την απόφαση. Ενιωσα σίγουρος".

Οσο για τον λόγο που επέλεξε τον Παναθηναϊκό από Ολυμπιακό και ΑΕΚ, δήλωσε: "Ο Παναθηναϊκός μου έδειξε ότι με ήθελε πάρα πολύ και αυτό για μένα ήταν πολύ σημαντικό για να επιλέξω που θα πάω".

Βίκτορ Σάντσεθ

"Ευχαριστώ τον Παναθηναϊκό που μου έδωσε την ευκαιρία να αγωνιστώ στο πρωτάθλημα της πρωταθλήτριας Ευρώπης. Για τους περισσότερους, σημαντικά πρωταθλήματα είναι της Ισπανίας, της Ιταλίας, της Αγγλίας. Ομως, εγώ θεωρώ το και το ελληνικό πρωτάθλημα σημαντικό και ανταγωνιστικό και η Εθνική σας το απέδειξε αυτό. Πιστεύω ότι θα βελτιωθώ μέσα στην πορεία του Παναθηναϊκού, τόσο στην Ελλάδα, όσο και στην Ευρώπη".

"Είχα προτάσεις και από Ισπανία και από Γερμανία και από Αγγλία, όπως επίσης και πρόταση ανανέωσης από την Ντεπορτίβο. Ηθελα όμως κάτι καινούργιο στην καριέρα μου και θεωρώ ότι στα 30 μου χρόνια έχω ακόμη μπροστά μου πολλά και δημιουργικά. Δεν θα χρειαστώ μεγάλο χρόνο προσαρμογής στην Ελλάδα".

"Ηρθα για να μείνω. Δεν θα επιστρέψω στην Ισπανία, ούτε για να πάρω την οικογένειά μου. Θα ταξιδέψει μόνη της εδώ και γι’ αυτό το λόγο θέλω να ευχαριστήσω και τη συζυγό μου. Δεν αισθάνομαι ξένος στη χώρα. Οι πρώτες εικόνες που έχω με κάνουν να αισθάνομαι σαν να είμαι στην Ισπανία".

Αριέλ Ρομέρο

"Οπως είπαν και οι προηγούμενοι συμπαίκτες μου, είναι μία ευτυχισμένη στιγμή η ένταξή μου στην Παναθηναϊκό. Είναι σημαντικό για μένα γιατί έρχεται σε μία στιγμή ποδοσφαιρικής ωριμότητας. Θα δείξω τι μπορώ να προσφέρω, όχι για τον εαυτό μου, αλλά για την ομάδα".

Αντρέας Ιβανσιτς

"Ευχαριστώ την ομάδα για την εμπιστοσύνη της. Εχει μεγάλη σημασία για μένα ότι είμαι νέος. Θέλω να κερδίσω τίτλους και να το κάνω για ένα, δύο, τρία ή και τέσσερα χρόνια. Θα δούμε".

Σε ερώτηση για το ότι ήρθε ως αντικαταστάτης του Γκονζάλες, τόνισε: "Δεν μου αρέσουν οι συγκρίσεις. Θα προσπαθήσω για το καλύτερο, με επιθετικό ποδόσφαιρο, γκολ και τελικές πάσες και ελπίζω ο Εκι να γυρίσε γρήγορα κοντά μας, υγιής, ώστε μαζί να κάνουμε το παιχνίδι του Παναθηναϊκού πιο γρήγορο, πιο θεαματικό και να κατακτήσουμε το πρωτάθλημα".

Οταν ρωτήθηκε για τη Σάλτσμπουργκ και το δίδυμο Τραπατόνι-Ματέους, με το οποίο δεν είχε τις καλύτερες σχέσεις, υπογράμμισε: "Ισως συναντήσουμε την Σάλτσμπουργκ στο κύπελλο ΟΥΕΦΑ. Εάν συμβεί αυτό, είμαι σίγουρος ότι θα τους αποκλείσουμε και θα αποδείξω ποιος είμαι".

Ρικάρντο Μπόβιο

"Είναι μεγάλη χαρά για μένα και ιδιαίτερη τιμή που αποτελώ μέλος της οικογένειας του Παναθηναϊκού. Θα δώσω ό,τι το καλύτερο μπορώ για να αποδειχθώ άξιος της επιλογής. Θέλω μαζί με τους συμπαίκτες μου να πάμε τον Παναθηναϊκό στην κορυφή, όπως του αξίζει. Στόχος μου είναι να παίξω και να αποδείξω μέσα από την υλοποίηση των στόχων, ότι μπορώ να τα καταφέρω όχι μόνο για ένα χρόνο, αλλά για πολλά περισσότερα".

Μίκαελ Αντονσον

"Είμαι πολύ ευτυχισμένος που ήρθα στον Παναθηναϊκό. Ελπίζω να αποδείξω στον κόσμο και στον εαυτό μου ότι μπορώ να τα καταφέρω σε πολύ υψηλό επίπεδο. Στην Αούστρια Βιέννης είχα αρκετά προβλήματα τραυματισμού που δεν μου το επέτρεψαν. Εδώ πιστεύω ότι θα είναι όλα καλύτερα".

kontra.gr

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 23 Αύγ 2006, 15:36 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Έλα ρε τριφυλλάρα!!! :clap: :clap:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Γιουβέντους: Θέλουμε 150 εκατ. ευρώ!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 25 Αύγ 2006, 15:29 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Ο πόλεμος της Γιουβέντους με την ιταλική ποδοσφαιρική ομοσπονδία συνεχίζεται και μάλιστα οι δύο... αντιμαχόμενες πλευρές εξαπολύουν συνεχώς εκατέρωθεν πυρά. Αυτή την φορά ήταν η σειρά της "Μεγάλης Κυρίας" να επιτεθεί, απαιτώντας αποζημίωση ύψους 150 εκατομμυρίων ευρώ από την ομοσπονδία, για οικονομικές ζημιές στο σύλλογο μετά την απόφαση για υποβιβασμό στη Serie B. Απόφαση αυστηρή, κατά τους "μπιανκονέρι", σε σύγκριση με αυτές των άλλων εμπλεκόμενων.

Οι Τορινέζοι δίνουν μάλιστα και... εναλλακτική λύση στην ομοσπονδία, αν δε θέλει να δώσει αυτά τα λεφτά. Ποια είναι αυτή; Να επαναφέρει την Γιουβέντους στη Serie A και να αρχίσει τη σεζόν με -17 βαθμούς, όπως θα συμβεί και στη Serie B. Η ομοσπονδία δεν έχει τοποθετηθεί επισήμως, αλλά αναμένεται εντός των ημερών να ανακοινώσει ποια είναι η ζημιά που έχει καταφέρει στο ιταλικό ποδόσφαιρο η Γιούβε, θέλοντας έτσι να... σβήσει τις οικονομικές απαιτήσεις του συλλόγου.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 25 Αύγ 2006, 17:35 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγώ ακόμη δεν κατάλαβα γιατί η Milan τη γλίτωσε και μάλιστα παίζει στο Champions League; :?: :x

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Σούπερ (καπ) Σεβίλλη
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 26 Αύγ 2006, 03:08 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Το μεγάλο φαβορί του ισπανικού εμφύλιου για το σούπερ καπ Ευρώπης ήταν η Μπαρτσελόνα. Επειδή όμως δεν παίζεις μπάλα και δεν κατακτάς τίτλους μόνο με τις φανέλες, η Σεβίλλη νίκησε άνετα την πρωταθλήτρια Ευρώπης και Ισπανίας με 3-0 και πανηγύρισε τον πρώτο ευρωπαϊκό τίτλο της χρονιάς. Ρενάτο (6΄), Κανουτέ (44΄) και Μαρέσκα (89΄ με πέναλτι) τα γκολ για την ομάδα της Ανδαλουσίας.

Οι Σεβιγιάνοι μπήκαν στο γήπεδο φουριόζοι και μόλις στο 6΄ έγινε το 1-0. Ο Ρενάτο έβγαλε την κάθετη μπαλιά για τον Λουίς Φαμπιάνο, ο Βραζιλιάνος βρέθηκε τετ-α-τετ με τον Βαλντέζ και σούταρε για να αποκρούσει ο Ισπανός τερματοφύλακας και ο επερχόμενος Ρενάτο να στείλει σε ουσιαστικά άδειο τέρμα την μπάλα στα δίχτυα.

Η Σεβίλλη συνέχισε να είναι καλύτερη, η Μπαρτσελόνα από την πλευρά της έμοιαζε να βρίσκεται σε άλλο γήπεδο και η υπεροχή της κυπελλούχου UEFA μετουσιώθηκε σε ένα δεύτερο γκολ στο 44΄.

Ο Βαλντέζ έδιωξε με γροθιές έπειτα από εκτέλεση κόρνερ, ο σκόρερ του πρώτου γκολ Ρενάτο γέμισε με το κεφάλι και ο Κανουτέ με δεύτερη, γυριστή κεφαλιά και ενώ ο πορτιέρο της Μπάρτσελόνα ήταν εξουδετερωμένος έστειλε για δεύτερη φορά την μπάλα στα δίχτυα.

Στο δεύτερο ημίχρονο η Μπαρτσελόνα προσπάθησε να αντιδράσει αλλά ο αλλά ο Γκούτιονσεν που μπήκε αλλαγή πάλευε μόνος του. Οι παίκτες του Ράικαρντ ήταν φανερά εκτός κλίματος ενώ στον αντίποδα η Σεβίλλη κράταγε άνετα το υπέρ της 2-0 και παράλληλα απειλούσε να πετύχει και τρίτο. Αυτό έγινε στο 89΄.

Ο Πουέρτα έκανε την ατομική ενέργεια από τα αριστερά, ο Πουγιόλ τον ανέτρεψε και ο διαιτητής έδωσε το πέναλτι. Ο Μαρέσκα εκτέλεσε εύστοχα και έβαλε το κερασάκι στην τούρτα. Μάλιστα δύο λεπτά αργότερα λίγο έλειψε να γίνει και το 4-0 αλλά ο Ντάνιελ Άλβες που βρέθηκε τετ-α-τετ με τον Βαλντέζ δεν πλάσαρε με δύναμη.

Σεβίλλη-Μπαρτσελόνα 3-0 (Ρενάτο 6', Κανουτέ 44', Μαρέσκα πεν. 89')

Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Παναθηναϊκός
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 27 Αύγ 2006, 08:23 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Τώρα τι να πω... Πραγματικά άφωνος έμεινα εχθές... Μήπως είμαστε καταρεμένη ομάδα τελικά; Πάνω που μαζέψαμε 40000 κόσμο, τον διώξαμε με συνοπτικές διαδικασίες πάλι. Τι να πω... :cry: Εντάξει είναι νωρίς ακόμα για να βγάλουμε συμπεράσματα, αλλά είναι ανεπίτρεπτες τέτοιες εμφανίσεις ρε γαμ**ο!

Εν τω μεταξεί έκανε περίεργες δηλώσεις ο "Παπ"! Όποιος δεν μπορεί, να μην μπαίνει να παίζει! Ποιους να εννοεί άραγε... Το θέμα είναι ότι πάλι μένουμε πιο πίσω από Ολυμπιακό (λογικά περνάει από Πανιώνιο σήμερα), πάλι γκρίνια, μιζέρια κτλ... :?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Παναθηναϊκός
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 27 Αύγ 2006, 15:57 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 14 Μαρ 2006, 03:26
Δημοσ.: 2224
grammo έγραψε:
Τώρα τι να πω... Πραγματικά άφωνος έμεινα εχθές... Μήπως είμαστε καταρεμένη ομάδα τελικά; Πάνω που μαζέψαμε 40000 κόσμο, τον διώξαμε με συνοπτικές διαδικασίες πάλι. Τι να πω... :cry: Εντάξει είναι νωρίς ακόμα για να βγάλουμε συμπεράσματα, αλλά είναι ανεπίτρεπτες τέτοιες εμφανίσεις ρε γαμ**ο!

Εν τω μεταξεί έκανε περίεργες δηλώσεις ο "Παπ"! Όποιος δεν μπορεί, να μην μπαίνει να παίζει! Ποιους να εννοεί άραγε... Το θέμα είναι ότι πάλι μένουμε πιο πίσω από Ολυμπιακό (λογικά περνάει από Πανιώνιο σήμερα), πάλι γκρίνια, μιζέρια κτλ... :?

Περαστικά grammo :P :P
Που να είσουνα και στο ματς που χάσαμε το πρωτάθλημα πριν 2 χρόνια...
ΠΑΟ περαστικα! :P :P

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 27 Αύγ 2006, 23:15 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εντάξει ρε παιδιά, μια ήττα κάναμε δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου!
Λογικό είναι άμα η μισή ομάδα ήρθε χθες να υπάρχει μια περίοδος που θα περάσει για να δέσουν. Και γι΄αυτό μας έκανε (ή τουλάχιστον σ' εμένα) τόση έκπληξη η τεσσάρα στο Αιγάλαιω.

Πάντως αν δε θέλουμε γκρίνια και μιζέρια καλό είναι να μην τη δημιουργούμε εμείς οι ίδιοι και ούτε να την αναπαράγουμε. Από μια ήττα μπορείς να δεις και τα προβλήματά σου. Και καλύτερα που ήρθε τώρα που είναι αρχή και ήρθε σε αγώνα πρωταθλήματος...

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 1204 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5 ... 81  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: