forum.math.uoa.gr

Forum του Τμήματος Μαθηματικών
Ημερομηνία 18 Νοέμ 2017, 01:13

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 36 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2008, 01:53 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 22 Ιούλ 2007, 00:45
Δημοσ.: 386
crunch έγραψε:
Πλακα σου κανω αλλα εμεις οι Ολυμπιακοι γενικα ειμαστε αισιοδοξοι τι να κανουμε.. :P
Αυτο απορεει απο την ομαδα μας..Παντα ετσι ηταν..
Τωρα για αυτα που λες περι προπονητη μου φαινονται το λιγοτερο αστεια..Κανε λιγο υπομονη.

Νομίζω συνάδελφε ότι κατάλαβες ποιος είχε καλύτερα στημένη την ομάδα του απόψε.... Αν παρακολουθούσες την πορεία του προπονητή μας (τιμούρ) θα καταλάβαινες ότι δεν είναι υπερβολές αυτά που λέω. Και ο άνρθωπος 3 χρόνια έχει που άρχισε την προπονητική του καριέρα.....

Τελωσπάντων...

Περαστικά σε όλους τους πονεμένους!!!!!!!!!!!!!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2008, 11:31 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 06 Φεβ 2007, 17:23
Δημοσ.: 2281
Τοποθεσια: Πανορμου :-)
δεν ποναμε ρε φιλε... ασχολησου με την ομαδα σου... 11 χρονια τσουλου βαρεθηκαμε και ειπαμε να κανουμε ενα διαλλειμα.... μην μας ζαλιζετε τωρα 8)

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2008, 12:56 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 15 Μαρ 2007, 12:37
Δημοσ.: 2388
Κωνσταντινα Κοκη: "ρε φιλε" :lol: :lol: :lol:

Ελενιτσα παρε τον γνωστο πικραμενο και πηγαιντε για κανενα ποτο με φραουλα( η δεν θυμαμαι τι αλλο φρουτο πινατε) να σας φυγει η πικρα :P

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2008, 13:12 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

mario έγραψε:
Τελικά έβαλε 8 ή 10 ο διορισμένος πρωταθλητής μας;;; :cry: :wink:

kamenos έγραψε:

Ελενιτσα παρε τον γνωστο πικραμενο και πηγαιντε για κανενα ποτο με φραουλα( η δεν θυμαμαι τι αλλο φρουτο πινατε) να σας φυγει η πικρα :P

για να δουμε τι θα κανει σημερα η πρωταθλητρια ΑΕΚ που ξεχασαν να της δωσουν το κυπελλο... :lol: :lol: :lol:
εμεις οταν αποκλειομαστε απο προκριματικα παμε εκει που εσεις παλευετε με αλλα προκριματικα να πατε :twisted: :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2008, 16:53 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

kamenos έγραψε:

Να και κάποιοςπου κατάλαβε ότι δεν είμαι φιλος!!!

Σωστό σε βρίσκω...Ίσως η Ελενίτσα να πικράθηκε λίγο περισσότερο και να μην το παραδέχεται :wink:

Ας ακούσουμε και τη γνώμη σας για το αποψινό ματς Ομονοια- ΑΕΚ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2008, 16:56 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

constandinak έγραψε:
kamenos έγραψε:

Να και κάποιοςπου κατάλαβε ότι δεν είμαι φιλος!!!

Σωστό σε βρίσκω...Ίσως η Ελενίτσα να πικράθηκε λίγο περισσότερο και να μην το παραδέχεται :wink:

Ας ακούσουμε και τη γνώμη σας για το αποψινό ματς Ομονοια- ΑΕΚ

Ποπο sorry για την αλλαγη φυλου :cry: :oops: ειμαι χαζη :oops:
Κοιτα αυτη η ομαδα εχει αποδειξει οτι ξερει να κερδιζει και για αυτο φιλεναδα (:P) ξερει και να χανει :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2008, 17:18 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Κοίτα εγώ είμαι Ανορθωσιάτισσα. Δεν νομίζω όμως ότι ξέρει να χάνει ειδικά ο Βαρβερδες αφού δεν είπε ούτε ένα συγχαρητήρια στην ομάδα μου και δεν είπε ούτε μία φορά ότι αξίζαμε την νίκη.Αποκλείσαμε την πρωταθλήτρια Αυστρίας και ο προπονητής τους παραδέχτηκε ήττα και είπε και μπράβο στην ανόρθωση σε αντίθεση με τον προπονητή του ολυμπιακού που που έψαχνε δικαιολογίες. Τελωσπαντων η γνώμη μου γι αυτόν τον προπονητη δεν επηρεάζει το αποτέλεσμα.Κατακριτεα και η συμπεριφορά των οπαδών σας που χτυπούσαν και πετούσαν πέτρες σε κύπριους σαν να και δε μιλάμε την ίδια γλώσσα, σαν να και δεν είμαστε και εμείς Έλληνες. Αυτό πως το εξηγείς ρε Ελενίτσα; Τα χθεσινοβραδυνά με απογοήτευσαν οικτρά και πιστεύω ότι θα μας βλέπουν οι ξένοι και θα μας κοροιδεύουν.Εδώ οι Ελληνες με τους Έλληνες τρώγονται μεταξύ τους. Τι άλλο να περιμένουμε; Επισης ούτε και η διοίκηση του Ολυμπιακού είπε τίποτα για τον άθλο μιας κυπριακής ομάδας. Το γνωρίζεις Ελένη ότι ακόμα και σε μικρά χωριά της Κύπρου υπάρχει σύλλογος φίλων του Ολυμπιακού; Στηρίζαμε πάντα τις Ελληνικές ομάδες. Αλλά από ότι φαίνεται δεν εκτιμήθηκε καθόλου από διάφορους Ελλαδίτες (και δέ λέω έλληνες γιατί και εμείς έλληνες είμαστε).

Όπως και να έχει χαζή δεν είσαι για την"αλλαγή φύλου " που μου έκανες! Πολλοί με μπερδεύουν στο φόρουμ, παρότι έχω ακριβώς το όνομα μου σαν User name.

Ελπίζω να μην πυροδοτήσω αντιδράσεις με αυτή μου την απάντηση φιλενάδα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2008, 17:29 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

κοιτα να δεις επιασες ενα πολυ ευαισθητο θεμα που βεβαια ουτε εδω θα το συζητησουμε γιατι αν θες μπορουμε να το συζητσουμε μονο μεταξυ μας αλλα και δεν ειναι και το καταλληλο τοπικ...αλλα οχι δεν ειστε Ελληνες επειδη μιλαμε την ιδια γλωσσα εχετε δικο σας κρατος και ειστε Κυπριοι και πρεπει να ναι τιμη σας.Δεν καταλαβαινω γιατι κρατουσατε μονο ελληνικες σημαιες χτες και μονο μια κυπριακη. οσο για τον Βαλβερδε δεν ειναι ολος ο Ολυμπιακος :wink: και επισης αυτοι που εκαναν τις φασαριες ειναι μονο 100 απο τους 33000 που ηταν στο γηπεδο και βεβαια ειναι καταδικαστεο ομως και στην Κυπρο εφαγαν ξυλο οπαδοι που πηγαν στην προπονηση του Ολυμπιακου και ας μην ακουστηκε... και τελος εγω χειροκροτησα την ομαδα σου πριν φυγω απο το γηπεδο για εκατσα ως το τελος :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2008, 17:34 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

συμφωνώ ότι είναι ευαίσθητο θέμα.Εχουμε δικό μας κράτος. Θες όμως να δεις τι γράφει στις ταυτότητες όλων των Κύπριων? Ύπηκοότητα Κυπριακή, Εθνικότητα Ελληνική. Απλά ίσως δεν ξέρεις πολλά για το κράτος αυτό και την υποσταση του. Τελωσπαντων το αφήνω ως εδώ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2008, 17:58 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 11 Δεκ 2006, 20:48
Δημοσ.: 1144
Τοποθεσια: Reykjavik
constandinak έγραψε:
Κοίτα εγώ είμαι Ανορθωσιάτισσα. Δεν νομίζω όμως ότι ξέρει να χάνει ειδικά ο Βαρβερδες αφού δεν είπε ούτε ένα συγχαρητήρια στην ομάδα μου και δεν είπε ούτε μία φορά ότι αξίζαμε την νίκη.Αποκλείσαμε την πρωταθλήτρια Αυστρίας και ο προπονητής τους παραδέχτηκε ήττα και είπε και μπράβο στην ανόρθωση σε αντίθεση με τον προπονητή του ολυμπιακού που που έψαχνε δικαιολογίες. Τελωσπαντων η γνώμη μου γι αυτόν τον προπονητη δεν επηρεάζει το αποτέλεσμα.

Δεν μπορω να σε καταλαβω..Εχεις και αποψη για ενα προπονητη με μολις 2 επισημα παιχνιδια?Εκτος και αν εισαι λατρης της ισπανικης λιγκας και παρακολουθουσες την πορεια του.. :o

constandinak έγραψε:
Επισης ούτε και η διοίκηση του Ολυμπιακού είπε τίποτα για τον άθλο μιας κυπριακής ομάδας.

Τι θα επρεπε να κανει δηλαδη?Να σας παραθεσουμε δειπνο σε πολυτελες εστιατοριο με ελληνικη εννοειται κουζινα..? :lol:

constandinak έγραψε:
Το γνωρίζεις Ελένη ότι ακόμα και σε μικρά χωριά της Κύπρου υπάρχει σύλλογος φίλων του Ολυμπιακού; Στηρίζαμε πάντα τις Ελληνικές ομάδες. Αλλά από ότι φαίνεται δεν εκτιμήθηκε καθόλου από διάφορους Ελλαδίτες (και δέ λέω έλληνες γιατί και εμείς έλληνες είμαστε).

Nα σε ρωτησω κατι?Τα δικα σου δικα σου και τα δικα μου δικα σου κ αυτα..? :o
Θες να μου πεις τι ακριβως εγινε στην Κυπρο?Αν ξερεις..Αυτα που εγιναν εκει απο τους εκει "Ελλαδιτες" τα καταδικαζεις? :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2008, 18:13 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 30 Μάιος 2006, 18:52
Δημοσ.: 1754
Τοποθεσια: Ν.Σμύρνη
Φιλη Κωσταντινα μπραβο για την προκριση αλλα μην μας λες για οτι εγινε χθες γιατι θα σου θυμισω αυτα που λεει και ο Αλεκος για οσα εγιναν στην Κυπρο αλλα και ενα πανο που ειδα σε εναν αγωνα κυπριακης ομαδας μερικα χρονια πριν ( δεν θυμαμαι αν ηταν η Ανορθωση) που εγραφε "Ελληνες ειστε και φαινεστε" .Αν δεν το ξερεις ρωτα να μαθεις :) Επισης χθες ειδα οπαδο σας στο γηπεδο με κασκολ ΠΑΟ.Καλα εκανε και ακουσε οσα ακουσε.
Επισης δεν παιξατε κανενα τρομερο ποδοσφαιρο.Και στα 2 ματς κανατε 2 ευκαιρειες συνολικα και βαλατε 3 γκολ και εμεις καναμε 10 και βαλαμε 1.Απλη τυχη ομως που και αυτη ειναι μεσα στο προγραμμα.
Καλη συνεχεια στους ομιλους και μακαρι να νικησετε και τον ΠΑΟ :P

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2008, 18:25 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

ναι κλειστήκαμε στο δεύτερο ημίχρονο.Η ομάδα μου ήταν πιο στρωμένη.Συμφωνώ ότι το πανό εκείνο ήταν ντροπιαστικό και δεν το συμμερίζομαι.Ανεγκέφαλοι υπάρχουν και στην Κύπρο.Δε λέω ότι είμαστε ο τέλειος κόσμος. Και ούτε λέω ότι όλοι οι οπαδοί του ολυμπιακού έκαναν φασαρίες αλλά μερίδα οπαδών. Μην βλέπεις τον αγώνα τοσο μονομερή.Επίσης αν είδες στην τηλεόραση ψες πριν αρχίσει ο αγώνας πολλοί οπαδοί του παναθηναικού πήγαν στην κερκίδα της ανόρθωσης απλά για να την σπάσουν στον ολυμπιακό. Επομένως δεν πρέπει να κατηγορείς τους οπαδούς της ανόρθωσης. Επίσης πιστεύω ότι ο ολυμπιακός πλήρωσε την αλαζονία του και υποτίμησε πολύ την ομάδα μας. Και εσείς δεν είχατε και τις τρομερές ευκαιρίες. Μη μου λές ότι ήταν μόνο τύχη δική μας και ατυχία δική σας.Διαφωνώ. Ναι δεν έιχαμε τις ευκαιρίες ψες αλλά ήταν λογικό γιατί απλά είχαμε .ενα 3-0 υπέρ μας, κάθε ομάδα θα προσπαθούσε να κρατήσει το σκόρ και να μην παίξει επιθετικά. Και οι καλές αποκρούσεις από τους τερματοφύλακες είναι πάντα μέσα στα πλαίσια των παιχνιδιών.Αλλιώς θα έπαιρνε κάθε ομάδα ένα τερματοφύλακα της πλάκας μόνο και μόνο για να μη λέμε ότι μια νίκη οφείλεται μόνο και μόνο στην ευνοια της τύχης. Είναι απλά ένας παράγοντας.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2008, 18:29 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Η συζήτηση δε θέλω να στραφεί στα πολιτικά θέματα και εγώ ξεκίνησα απλά μια χαλαρή συζήτηση. Με κατασπαράξατε!!! :? Καλή τύχη και σε σας για το ουέφα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2008, 18:42 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

constandinak έγραψε:
Η συζήτηση δε θέλω να στραφεί στα πολιτικά θέματα και εγώ ξεκίνησα απλά μια χαλαρή συζήτηση. Με κατασπαράξατε!!! :? Καλή τύχη και σε σας για το ουέφα

ναι χαλαρη συζητηση αλλα εμφανιστηκες τωρα που κερδισατε ... που σουνα τοσο καιρο......????? 8)

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2008, 18:46 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 30 Μάιος 2006, 18:52
Δημοσ.: 1754
Τοποθεσια: Ν.Σμύρνη
Κανεις δεν σε κατασπαραξε.την γνωμη μας λεμε οπως και εσυ χωρις φραστικες επιθεσεις :)
Τωρα που θα παιξετε με τον ΠΑΟ ελπιζω να παιξετε με το ιδιο..."παθος" (λεμε τωρα...)
Κατι ηξερα στο προηγουμενο ποστ μου :P :P

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 36 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: