forum.math.uoa.gr

Forum του Τμήματος Μαθηματικών
Ημερομηνία 19 Νοέμ 2017, 01:07

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 77 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Ποια ομάδα θα κατακτήσει την Premiership φέτος?
Arsenal 13%  13%  [ 6 ]
Manchester United 48%  48%  [ 22 ]
Chelsea 20%  20%  [ 9 ]
Liverpool 4%  4%  [ 2 ]
'Αλλη 15%  15%  [ 7 ]
Σύνολο ψήφων : 46
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Premier League
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 05 Μαρ 2008, 16:10 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 1723
Τοποθεσια: Αθήνα
Από τα κορυφαία πρωταθλήματα της Ευρώπης! (Αν όχι το κορυφαίο, ειδικά τα τελευταία χρόνια!)
Πάντα με αμείωτο ενδιαφέρον, με ποδοσφαιριστές-αστέρια, προπονητές-μορφές, θανατηφόρες ατάκες, αιώνιες κόντρες και αγώνες γεμάτους πάθος! Απλά το καλύτερο!

Όπως είχε πει και ένας φίλος μου "Σαββατοκύριακο χωρίς premier -- φαγητό χωρίς αλάτι"!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 07 Μαρ 2008, 16:20 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 260
Τοποθεσια: Belgique
Ειλικρινα δεν ξερω ποια θα παρει το πρωταθλημα φετος..Ειναι γνωστο οτι ακομα και 10 ποντοι διαφορα μεταξυ πρωτου και δευτερου δεν προεξοφλουν ποιος θα κατακτησει το πολυτιμο τροπαιο..Παντως πιστευω φετος καλυτερη ομαδα ειναι η Manchester United αν και το συνολο των κανονιεριδων ειναι εντυπωσιακο..Αλλα ολοι ξερουμε πως μια ειναι η ομαδα!!NEWCASTLE UNITED!!!ΟΣΟ ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΜΕ ΠΟΡΩΝΕΙΣ!! :P :P :lol: Υ.Γ. Ποιος σου ειπε τετοια ατακα mahnahmahna;; :P

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 29 Μαρ 2008, 00:24 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Η Newcastle United μετα απο 9 αγωνιστικες διχως νικη, συνετριψε (λεμε τωρα..)με 2-0 την Fulham που πλεον κινδυνευει με υποβιβασμο!!Φοβερα τα νεα!! :lol: :lol: ..Στην κορυφη αλλαξαν τα πραγματα με την Chelsea να μπαινει για τα καλα στο παιχνιδι του τιτλου , αλλα ειλικρινα πιστευω θα την καθαρισει η Man United..Ο Κριστιανο ειναι ασταματητος φετος!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 29 Μαρ 2008, 00:33 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Μια χαρά μπορούμε να σταματήσουμε τον Ρονάλντο!! Αν η άμυνά μας έχει κέφια (σε αντίθεση με τον αγώνα με την Τοttenham!).

Η Άρσεναλ σιγά σιγά φεύγει από την κούρσα του τίτλου ε??

Αχ πότε θα επιστρέψει ο κύριος στο avatar μου??? Μα γιατί να μην τον βάζουν??

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 31 Μαρ 2008, 14:52 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Θριαμβος για την μια και μοναδικη ομαδαρα στο νησι!!!Newcastle United!!Go Toon Army!!Οι ανθρακωρυχοι σκορπισαν στους 5 ανεμους τα σπιρουνια και δειξανε στην Chelsea πως θριαμβευει κανεις εναντια στην Tottenham!!.. :lol: :lol:

Οσο για τον Sheva , δεν εχεις ακομα καταλαβει οτι ο Grant ειναι ανθρωπος της Milan που σαμποταρει την καριερα του Ουκρανου για να επιστρεψει στο Μιλανο;; :P :P ..Πραγματι κατι δεν παει καλα..Ειναι δυνατον να βαζεις τον Καλου και οχι το ξανθο αγορι;; :? ..Τι να πεις;;.. :cry:

Αντε Γιωργο βλεπω εμεις οι δυο να γεμιζουμε σιγα σιγα αυτο το topic..Οι αλλοι δεν εχουν προφανως να πουν τιποτα για τις ομαδες τους :P :twisted:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 31 Μαρ 2008, 15:11 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Έτσι είναι Νικόλα.
Παρά την απομόνωση συνεχίζουμε να γράφουμε για το καλύτερο πρωτάθλημα!!!

Όσο για την Νewcastle: να και κάτι που δεν περίμενε κανείς!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 31 Μαρ 2008, 17:21 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Δημοσ.: 2224
Εγώ δεν έχω κάτι να πω γιατί η Μαντσεστερ θα το σηκώσει αεράτα φέτος..

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 31 Μαρ 2008, 18:07 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Έτσι φαίνεται. Για να δούμε αν θα μπορέσει να την δυσκολέψει λίγο η Chelsea...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 31 Μαρ 2008, 22:49 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

mario έγραψε:
Εγώ δεν έχω κάτι να πω γιατί η Μαντσεστερ θα το σηκώσει αεράτα φέτος..

Επιτελους προκαλεσαμε και καποιος ειπε κατι...Και θα συνεχισω την προκληση :P :P Ποσο ξερεις την Premier, οταν 6 αγωνιστικες πριν το τελος και με 5 βαθμους διαφορα απο τον δευτερο και με αγωνες εναντια στους Chelsea,Arsenal και αλλους, λες πως θα το σηκωσεις σιγουρα;; :shock: Μια χρονια που ας παραδεχτουμε πως εχεις ιδρωσει πολυ και στηριζεσαι πολυ σε εναν παιχτη;; :cry: ..

Υ.Γ.Γιωργο για την Newcastle Utd στο ειχα πει :wink: ..εστω και στην πλακα!! :roll:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Απρ 2008, 09:31 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Δημοσ.: 2224
Σε πειράζω bartok. :)

Κι εγώ πιστεύω πως είναι από τα πιο αμφίρροπα και θεαματικά πρωταθλήματα του κόσμου. Αν και λατρεύω το ποδόσφαιρο της Άρσεναλ, από πιτσιρικάς μεγάλωσα σαν Man Utd και έχω ένα κόλλημα με το συγκεκριμένο σύλλογο.

Άντε να κανονίσουμε να βρόυμε εισητήρια να πάμε σε ένα αγώνα Newcastle - Man Utd όλοι μαζί (ή με Chelsea,no prob :roll: ).

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Απρ 2008, 11:33 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

mario έγραψε:
Σε πειράζω bartok. :)

Κι εγώ πιστεύω πως είναι από τα πιο αμφίρροπα και θεαματικά πρωταθλήματα του κόσμου. Αν και λατρεύω το ποδόσφαιρο της Άρσεναλ, από πιτσιρικάς μεγάλωσα σαν Man Utd και έχω ένα κόλλημα με το συγκεκριμένο σύλλογο.

Άντε να κανονίσουμε να βρόυμε εισητήρια να πάμε σε ένα αγώνα Newcastle - Man Utd όλοι μαζί (ή με Chelsea,no prob :roll: ).

Και εγω στα πλαισια του αστειου σε ''προκαλεσα'' :) Καθως δεν περιμενα τοσοι λιγοι να γραφουν σε αυτο το topic :cry: ..Και εγω μια απο τα ιδια για την Newcastle Utd!!Ειδικα φετος η μπαλα που παιζει (με εξαιρεση τα δυο τελευταια παιχνιδια!! :lol: ) θυμιζει..ελληνικη ομαδα!! :P ..Οσο για τα εισητηρια πρεπει να τα κλεισουμε το ερχομενο καλοκαιρι :? ..Υπαρχει κατι πιο ρεαλιστικο:να μαζευτουμε και να δουμε το αγωνα ολοι μαζι τηλεοπτικως :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Απρ 2008, 22:12 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Καλά για να βρείς εισητήριο δεν ξέρω και γω σε ποιον πρέπει να κάτσεις!!
Προσπαθούσα πέρσι να βρω για ένα αγώνα Chelsea-Bolton και δεν κατάφερα τελικά γιατί υπάρχει προτεραιότητα στους season-ticket-holders. Μα ένα μήνα πριν, σε ένα απλό αγώνα και δεν βρήκα!! Φαντάζομαι τα ίδια περίπου συμβαίνουν και στην Man Utd, Arsenal. Άρα το πολύ πολύ mario να βρούμε κάνα εισητήριο για την Νewcastle!! :P :P :P

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Απρ 2008, 22:44 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

mahnahmahna έγραψε:
Φαντάζομαι τα ίδια περίπου συμβαίνουν και στην Man Utd, Arsenal. Άρα το πολύ πολύ mario να βρούμε κάνα εισητήριο για την Νewcastle!! :P :P :P

Γιωργο σε πληροφορω πως σε καθε αγωνα κατα μεσο ορο κοβουμε 50.000-53.000 εισητηρια , παρα τα χαλια μας στο πρωταθλημα!!Για τσεκαρε ποσα κοβεις εσυ κατα μεσο ορο;;Για να μην κουραζεσαι :γυρω στις 40.000 εχετε καθε φορα.. :twisted:

Ειλικρινα πιστευω εχουμε περισσοτερο κοσμο απο εσας..Ειστε αλλη μια ομαδα του Λονδινου , ενω εμεις η ομαδα του Newcastle και η πιο πετυχημενη ομαδα στην περιοχη του Tyne.. :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Απρ 2008, 22:45 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 1144
Τοποθεσια: Reykjavik
H μαγκια με τη συγκεκριμενη ομαδα ειναι οτι οσους κατοικους εχει το Νιουκαστλ τοσοι περιπου πανε και στο γηπεδο καθε βδομαδα..Πανω κατω ολοι δηλαδη!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 02 Απρ 2008, 07:38 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

crunch έγραψε:
H μαγκια με τη συγκεκριμενη ομαδα ειναι οτι οσους κατοικους εχει το Νιουκαστλ τοσοι περιπου πανε και στο γηπεδο καθε βδομαδα..Πανω κατω ολοι δηλαδη!

Ναι δίκιο έχεις σε αυτό. Αυτό κυρίως οφείλεται στο ότι το Νewcastle έχει μόνο μια ποδοσφαιρική ομάδα και όλοι αυτήν υποστηρίζουν (ενώ π.χ: ενώ Manchester έχει 2 κτλ...)

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 77 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: