forum.math.uoa.gr

Forum του Τμήματος Μαθηματικών
Ημερομηνία 21 Νοέμ 2017, 17:25

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 52 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ομαδα Μπασκετ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 06 Νοέμ 2013, 11:17 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφη: 17 Οκτ 2012, 17:34
Δημοσ.: 35
εγώ είμαι μέσα...είδα και μία συζήτηση που γινόταν στο Μαθηματικό Αθήνας αλλά δεν έχω μιλήσει ακόμα....
συμμετείχα και πέρυσι στο πρωτάθλημα με την ομάδα της Φιλοσοφικής και δεν ήταν δύσκολο πρωτάθλημα...απλά έχει 3-5 σχολές που παίζουν μέσα παιδιά από Α2 και είναι δύσκολες...οι υπόλοιπες όμως κερδίζονται εύκολα..... Λόγω τραυματισμού που είχα πέρυσι δεν είμαι σε φόρμα μιας και δεν μπορούσα από το καλοκαίρι και μετά να παίξω μπάσκετ στην ομάδα μου αλλά τώρα πια θα αρχίσω να βρίσκω τη φόρμα μου μιας και θα φτιάξουμε και ομάδα..... παίζω θέση 2-3

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 06 Νοέμ 2013, 12:36 
Σε σύνδεση
Forum Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 15 Ιούλ 2012, 13:21
Δημοσ.: 1322
Τοποθεσια: Σείριος, α CMa
Δήλωσε το στο ποστ στο fb τότε για να μπορεσω να σε βαλω σε συζητηση καποια στιγμη!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 29 Ιαν 2014, 17:36 
Χωρίς σύνδεση
Forum Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 06 Σεπ 2006, 17:32
Δημοσ.: 4403
Για όποιον δεν έχει φβ ή τύχει και δεν το δει εκεί:
Παράθεση:
Nick Kolydas‎->Μαθηματικό Αθήνας
Λοιπον οπως μαθαμε, παροτι εχει αρχισει το ενδοπανεπιστημιακο πρωταθλημα μπασκετ, υπαρχει περιπτωση να μπουμε. Θα το μαθουμε την Παρασκευη. Οποιος θελει και πιστευει οτι μπορει να ανταπεξελθει, ας μου στειλει ενα pm στο facebook, να μου δηλωσει το ενδιαφερον, ετσι ωστε αν τελικα μπορεσουμε να παρουμε μερος, να κινηθουν οι διαδικασιες πιο γρηγορα. Επειδη θα θελετε πολλοι υποθετω, δεν ειναι οτι ψαχνουμε για τον επομενο Michael Jordan, αλλα μην ηταν και η τελευταια φορα που παιξατε μπασκετ πριν 10 χρονια. Μεγαλα παιδια ειστε, ξερετε ποιοι πραγματικα μπορειτε να παιξετε! Περιμενω μηνυματα. Καλο απογευμα!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 29 Ιαν 2014, 20:00 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 18 Ιαν 2010, 15:14
Δημοσ.: 204
marm έγραψε:
Για όποιον δεν έχει φβ ή τύχει και δεν το δει εκεί:
Παράθεση:
Λοιπον οπως μαθαμε, παροτι εχει αρχισει το ενδοπανεπιστημιακο πρωταθλημα μπασκετ, υπαρχει περιπτωση να μπουμε. Θα το μαθουμε την Παρασκευη. Οποιος θελει και πιστευει οτι μπορει να ανταπεξελθει, ας μου στειλει ενα pm στο facebook, να μου δηλωσει το ενδιαφερον, ετσι ωστε αν τελικα μπορεσουμε να παρουμε μερος, να κινηθουν οι διαδικασιες πιο γρηγορα. Επειδη θα θελετε πολλοι υποθετω, δεν ειναι οτι ψαχνουμε για τον επομενο Michael Jordan, αλλα μην ηταν και η τελευταια φορα που παιξατε μπασκετ πριν 10 χρονια. Μεγαλα παιδια ειστε, ξερετε ποιοι πραγματικα μπορειτε να παιξετε! Περιμενω μηνυματα. Καλο απογευμα!

οπως εμενα ας πουμε.. :-(

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 30 Ιαν 2014, 14:08 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 24 Σεπ 2010, 19:19
Δημοσ.: 132
Τοποθεσια: Στο Μαθηματικό.. δίπλα!
Παράθεση:
1) Το ραντεβου για την ομαδα μπασκετ οριστηκε ημερα Παρασκευη 31/01 στις 10.30, εξω απο το κλειστο γυμναστηριο

2) Το κλειστο γυμναστηριο βρισκεται εδω: http://img855.imageshack.us/img855/7/gym2.jpg
Ειναι το κτηριο με τον αριθμο 4 και για να προσανατολιστειτε, βρισκεται μεταξυ πυλης Ουλωφ Παλμε και τμηματος Πληροφορικης, αριστερα του κεντρικου δρομου της σχολης, πισω απο το μεγαλο χωματινο στιβο.

3)Ακομα δεν ειμαστε σιγουροι για το αν μπορουμε να παρουμε μερος στο πρωταθλημα. θα μαθουμε την Παρασκευη.

4)Εχουν δηλωσει ενδιαφερον για την ομαδα περιπου 15 ατομα. Οπως καταλαβαινετε ειναι δυσκολο να μπορεσουμε ολοι να παρουμε μερος. Θα μαζευτουμε, θα χωριστουμε, θα δοκιμαστουμε και θα βγαλουμε συμπερασματα, ο καθενας για τον εαυτο του, αλλα και ολοι μαζι, για το ποιοι θα συνεχισουν. Στην ομαδα, δεν θα υπαρχει αρχηγος, ουτε βεντετιλικα, γι' αυτο δεν θα υπαρχουν και γκρινιες. Θα δουμε τι επιπεδο υπαρχει και θα συζητησουμε για το ποια θα ειναι η τελικη συνθεση της ομαδας, η οποια κατα τη γνωμη μου δεν πρεπει να υπερβαινει τα 8 ατομα.
Σε περιπτωση που μας επιτρεψουν βεβαια να κατεβασουμε δυο ομαδες, τοτε ολα καλα και ροδινα. Σε καθε περιπτωση, ελατε στο ραντεβου, για να γνωριστουμε και θα δειξει στην πορεια πως θα παει το θεμα.

ΥΓ. Κανονικα για να μπουμε στο γυμναστηριο, πρεπει να ειμαστε εγγεγραμμενοι σε αυτο. Θα ζητησουμε αδεια για να το χρησιμοποιησουμε και λογικα θα μας αφησουν. Παντως αν και οσοι μπορειτε, φερετε μια φωτογραφια σας και την φοιτητικη σας ταυτοτητα, για να κανετε εγγραφη στο γυμναστηριο. Κακο δεν κανει.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 13 Φεβ 2014, 03:56 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 09 Ιαν 2009, 11:34
Δημοσ.: 171
τελικα τι εγινε με την ομαδα μπασκετ?γιατι ψηνομαι γω και 1 αλλο ενα παιδι

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 13 Φεβ 2014, 10:21 
Σε σύνδεση
Forum Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 15 Ιούλ 2012, 13:21
Δημοσ.: 1322
Τοποθεσια: Σείριος, α CMa
Έχει προχωρήσει πολύ το πρωτάθλημα, δεν κατάφεραν να μπούν.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 52 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: