forum.math.uoa.gr

Forum του Τμήματος Μαθηματικών
Ημερομηνία 26 Σεπ 2017, 00:36

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 112 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Παναθηναικος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Σεπ 2013, 16:37 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 06 Απρ 2010, 15:02
Δημοσ.: 82
Trelosnikos έγραψε:
serjtankian έγραψε:
Ποσο κομπλεξ μαζεμενο εδω μεσα... δεν φτανει που τα κανατε σ***α και διωξατε τους βαρδινογιαννηδες, δεν λετε να κανετε και τουμπεκι . συνεχιζετε να μιλατε και να προκαλειτε. γι αυτο μας κανει πλακα ο πλατανιας και η βεροια.

Αν σου αρέσει το σόι πήγαινε να υποστηρίξεις την Επισκοπή Ρεθύμνου. Στον Παναθηναϊκό δεν έχει ο Καρκίνος που λέγεται οικογένεια Βαρδινογιάννη.

Στην τελική τι σου άρεσε απο αυτούς?
Που όταν ανέλαβαν το 1979 ήσουν μπροστά στα πρωταθλήματα και 33 χρόνια που έμειναν έμεινες πίσω?
Που τα τελευταία χρόνια το πρώτο πράγμα που φρόντιζαν να πληρώνουν ήταν το ενοίκιο της Παιανίας (δηλαδή τον εαυτό τους) και άφηναν χρέη σε παίχτες?
Που σου στήσανε την ιστορία με τον Τσάκα και τους "άραβες"
Που βγαίνανε και λέγανε ευχαριστώ στον κόκκαλή?
Που σε αφήνανε αιώνια 2ερο?
Που έχουν πάει και σε έχουν "δέσει" με την κομπίνα στο Βοτανικό?
Που είχαν τις μπουτικ της ομάδας και την ticket club και τσεπόνανε τα έσοδα?

Όχι φίλε αν τα θες όλα αυτά δεν είσαι Παναθηναϊκός. Και ναι χίλιες φορές να ταλαιπωρηθώ τώρα απο Βέροια και Πλατανία και κάποια στιγμή με ορθολογιστικές κινήσεις να σηκώσω αγωνιστικά κεφάλι παρά να έχω αυτούς να τρώνε τις σάρκες μου
]

Πηγαινε να πανηγυρισεις για την ισοπαλια με τον πλατανια. καταντησατε τον παναθηναικο ομαδουλα της σειρας και εχετε και θρασος κι αντι να κανετε μοκο συνεχιζετε να πουλατε παραμυθια

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Σεπ 2013, 16:39 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Άβαταρ μέλους

κι επισης , εσυ γιατι εγινες παναθηναικος ρε μπαγλαμα?. απο τοτε που γεννηθηκες παναθηναικο των βαρδινογιαννηδων εβλεπες. πως στον *** εγινες παναθηναικος ρε βλακακο?

Τελευταία επεξεργασία απο marm την 18 Σεπ 2013, 16:40, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
Σύμφωνα με τον κανονισμό του φόρουμ απαγορεύονται οι υβριστικές εκφράσεις

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Σεπ 2013, 16:44 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 28 Φεβ 2006, 00:25
Δημοσ.: 4855
Τοποθεσια: Χολαργός
Τι απο αυτά που ανέφερα είναι παραμύθια;
Παναθηναϊκός έγινα γιατί έτσι αποφάσισα, δεν ήταν γιατί κέρδιζε ή όχι, Παναθηναϊκός είναι τρόπος ζωής. Και όχι φιλαράκι δεν ασχολούμαι μόνο με το Ποδοσφαιρικό Παναθηναϊκό.
Αλλά με τον Παναθηναϊκό σαν σύλλογο.

Πραγματικά ντρέπομαι να δηλώνουν Παναθηναϊκοί άτομα σαν έσενα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Σεπ 2013, 16:51 
Χωρίς σύνδεση
Banned
Άβαταρ μέλους

εγω να δεις ποσο ντρεπομαι για κατι ατομα σαν εσας. εχετε καταντησει τον παναθηναικο πλατανια και σας φταιει ακομα ο βαρδινογιαννης. η τικετ κλαμπ ηταν για να ελεγχει τους οπαδους και οχι για να τα τσεπωνει. για το χαρατσι της παναθηναικης συμμαχιας στα εισιτηρια δεν εχεις να πεις τιποτα ομως. ετσι ειναι , τωρα εχετε τζαμπα εισιτηρια και δεν θελετε να στεναχωρησετε το αφεντικο. ξυπνησες λοιπον μια μερα εσυ και ειπες θα γινω παναθηναικος. κι ας ειναι αιωνια δευτερος. και δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα νομιζω οτι ουτε ευρωπαικο στο μπασκετ ειχαμε παρει. αρα ασε το παραμυθι για τα αλλα αθληματα. παναθηναικος εγινες για το ποδοσφαιρο.επειδη σου αρεσε αυτο που εβλεπες , αν δεν εχεις τα κοτσια να το παραδεχτεις προβλημα σου

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Σεπ 2013, 17:01 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

serjtankian έγραψε:
εγω να δεις ποσο ντρεπομαι για κατι ατομα σαν εσας. εχετε καταντησει τον παναθηναικο πλατανια και σας φταιει ακομα ο βαρδινογιαννης. η τικετ κλαμπ ηταν για να ελεγχει τους οπαδους και οχι για να τα τσεπωνει. για το χαρατσι της παναθηναικης συμμαχιας στα εισιτηρια δεν εχεις να πεις τιποτα ομως. ετσι ειναι , τωρα εχετε τζαμπα εισιτηρια και δεν θελετε να στεναχωρησετε το αφεντικο. ξυπνησες λοιπον μια μερα εσυ και ειπες θα γινω παναθηναικος. κι ας ειναι αιωνια δευτερος. και δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα νομιζω οτι ουτε ευρωπαικο στο μπασκετ ειχαμε παρει. αρα ασε το παραμυθι για τα αλλα αθληματα. παναθηναικος εγινες για το ποδοσφαιρο.επειδη σου αρεσε αυτο που εβλεπες , αν δεν εχεις τα κοτσια να το παραδεχτεις προβλημα σου

Ναι φίλε πολύ τζάμπα ήταν το διαρκείας μου. Άστα ευχαριστώ τον Αλαφούζο που μου το έδωσε δωρεάν. Επειδή έχω και 2ερο ξέρεις στα VIP γιατί εκεί μας τα έδωσε θες να έρχεσαι παρέα??? :roll: :roll: :roll:
Μια χαρά πρώτος και με ιστορία ήταν ο Παναθηναϊκός στο Μπάσκετ όταν γεννήθηκα. Είχε και μεγάλη ιστορία στο ποδόσφαιρο ξέρεις και πριν τους Βαρδινογιάννηδες. Επίσης που ξέρεις ότι δεν έγινα γιατί είχα αντίστοιχες παραστάσεις μέσα στο σπίτι μου; Όσο για το παραμύθι με τα άλλα αθλήματα που λες, δεν με ξέρεις :wink: Αυτοί που με ξέρουν , γνωρίζουν αν ασχολούμαι και με τα άλλα ή όχι.
Για το χαράτσι της συμμαχίας αν έχω κάτι να πω;;; Ναι έχω. ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ.
Με την εγγραφή στη συμμαχία , έχεις αυτόματα λόγο στην διοίκηση της ΠΑΕ , αφού είσαι μέλος στο σωματείο που είναι μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ (πανω από 67% το ποσοστό της ΠΑΕ ανήκει στην συμμαχία). Επομένως τα μέλη αυτού του σωματείου έχουν κάποια προνόμια σε σχέση με τους άλλους φιλάθλους της ομάδας. Ένα από αυτά είναι το φθηνότερο εισιτήριο. Οι υπόλοιποι πληρώνουν το εισιτήριο πιο ακριβά. Τα λεφτά αυτά , τα επιπλέον, δεν πάνε κάπου αλλού από την ίδια την ομάδα και στα πάγια της έξοδα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Νοέμ 2013, 23:14 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 25 Σεπ 2007, 17:31
Δημοσ.: 4228
Η χθεσινή Πράσινη τα λέει όλα
http://news247.gr/newspapers/Sport/i_pr ... 517163.jpg

απ'ότι φαίνεται βάλανε χέρι στα φάρμακα του Γιαννακόπουλου,και τώρα ψάχνει πολιτική δύναμη που από το μπάσκετ δεν την βρίσκεις,
κρίμα για αυτόν και καλά να πάθει που οι παναθηναϊκοί είναι αδιάφοροι γενικώς και ελάχιστοι (περισσότεροι είναι ΠΑΟΚ προφανώς,μην πω και ΑΕΚ*)
και μόνο πολιτική δύναμη δεν σου δίνουν
Καινούριος Βγενόπουλος,αν και θα μου πεις τόσα χρόνια στο μπάσκετ,δεν την παράτησε την ομάδα,αλλά είναι προφανής οι λόγοι που θα πάρει το ποδόσφαιρο.

*δεν το στηρίζω πουθενά,από γνωστούς και φίλους μόνο γενικότερα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 25 Νοέμ 2013, 06:22 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

:? :? Σε τι είναι λιγότεροι οι Παναθηναϊκοί από τους Παοκτζίδες και τους Αεκτζίδες???
Σε κόσμο?? Γιατί αυτό ούτε ο Τσουκαλάς δεν παίζει να το λέει :lol: :lol: :lol: (Απλά έτυχες σε περίεργη σύσταση παρέας μάλλον)

Όσο για το πανό περι μπουμπούκου, δεν έχει σχέση με την Θύρα 13 ,αν είχε θα το καταλάβαινες (μιλάω σε β' ενικό γιατί σε σένα απαντάω, δεν λέω ότι το ισχυρίστηκες). Λογικά όπως σωστά κατάλαβες μάλλον είναι κάποια καινούρια κόντρα του Δημητράκη με το υπουργείο λόγο Βιανέξ.
Αν κάτι από όσα είπες είναι σωστό είναι ότι οι Παναθηναϊκοί είναι αδιάφοροι σε τέτοια παιχνίδια. Και συνήθως δεν γίνονται σκυλάκια των προέδρων ακούγοντας ότι τους λένε. Ειδικά αν είναι θέματα που δεν αφορούν καθόλου την ομάδα. Αν θα ψηφίζουν ή όχι τον Άδωνη δεν θα το αποφασίσουν γιατί το έγραψε η Πράσινη.

Τώρα όσον αφορά την εμπλοκή του γύρω από το ποδόσφαιρο, μέχρι να ακούσω την πρόταση του , για τους δικούς μου λόγους θα παραμείνω επιφυλακτικός. Όσο για τα κινητρά του δεν νομίζω ότι είναι λόγο της κόντρας για τα φάρμακα. Του αρκούσε και το μπάσκετ για προβολή και θα του κόστιζε και λιγότερο. (Μην ξεχνάς ότι ο Παναθηναϊκός έχει αρκετά καθαρα μπασκετικό κοινό. Παίζει ο Άρης μόνο να έχει αντίστοιχα κάτι τέτοιο, και γενικότερα για όλους τους Παναθηναϊκούς αποτελέι καμάρι το τμήμα). Μάλλον κάτι παίζει γύρω από το γηπεδικό (άσε που ειδικά οι Γιαννακόπουλοι το έχουν ένα αποθημένο με το ποδόσφαιρο από το 1979)

Πάντως για να γυρίσω λίγο στο αρχικό. Ο φίλαθλος του ΠΑΟ δεν ασχολείται (για την πλειοψηφία μιλάω) με το τι κάνει ο εκάστοτε πρόεδρος στα εκτός ομάδας. Ακόμα και αν τον στηρίζει σε φάση ταλιμπάν γύρω από τα θέματα της ομάδας στα άλλα του είναι αδιάφορος.
Πχ γνωρίζω αρκετούς που ενώ στηρίζουν τον Αλαφούζο για τα όσα κάνει για την ομάδα , παίζει να τον βρίζουν για την πολιτική τοποθέτηση που έχουν τα μμε που ελέγχει.
(Εγώ του δίνω credit πάντως για τις παρουσιάστριες που έχει :P :oops: )

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 112 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: