forum.math.uoa.gr

Forum του Τμήματος Μαθηματικών
Ημερομηνία 24 Σεπ 2017, 10:42

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 12 δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: επειγον!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 04 Φεβ 2017, 15:16 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφη: 12 Οκτ 2016, 00:23
Δημοσ.: 18
Παιδια καλησπερα, προχτες που εγινε παλι ψευτικο τηλ για βομβα, μας ειπε καποιος οτι αναβαλλεται η εξεταση της πραγματικης και φυγαμε με τους φιλους μου, ενω τελικα εμαθα οτι η εξεταση εγινε κανονικα 1-4! Ειστε κι αλλοι που την πατησατε ετσι? Υπαρχει περιπτωση αν μαζευτουμε πολλα ατομα στον προεδρο να ορισει καποια επαναληπτικη εξεταση αμεσα? Η τωρα το μαθημα παει για ιουνη? (Ενας βλακας παιρνει στο λαιμο του τοσα ατομα...)

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: επειγον!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 04 Φεβ 2017, 16:03 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφη: 26 Σεπ 2016, 18:04
Δημοσ.: 12
ΑΚΡΙΒΩΣ έτσι την πάτησα κι εγώ.. Εκεί που περίμενα έρχεται ένας και μου λέει φύγε ακυρώθηκε η εξέταση και τον πίστεψα... Και μόλις το έμαθα ότι τελικά έγινε εγκεφαλικά... (ήθελα τώρα να τελειώσω) Όσο για επαναληπτική εξέταση δύσκολο μου φαίνεται να γίνει κάτι τέτοιο θα μας πουν να μην τον πιστεύατε αυτόν που σας είπε φύγετε και επίσης υπήρξε κόσμος που συμμετείχε στην εξέταση παρόλο που κάποιοι έφυγαν. Αν σε παρηγορεί πάντως και εγώ σε κακά χάλια είμαι, αναμονή άλλο ένα εξάμηνο...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 04 Φεβ 2017, 16:39 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφη: 09 Φεβ 2011, 23:18
Δημοσ.: 29
Παιδια, σορρυ γι αυτο που θα πω μιας και σας καταλαβαινω..αλλα οταν μας ανακοινωσαν για το τηλεφωνημα, ο κ.Μπουρνετας μας ειπε ρητα να μη φυγουμε ή να μην απομακρυνθουμε πολυ γιατι το μαθημα θα δινοταν εκεινη τη μερα κι απλα να περιμεναμε ανακοινωση! Ειπε επισης, οτι μην ερθετε μετα να μου πειτε δεν το ξεραμε και φυγαμε! :(

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 04 Φεβ 2017, 16:53 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφη: 25 Αύγ 2006, 18:42
Δημοσ.: 20
Ο Μπουρνέτας είπε και το επανέλαβε, να μην φύγει κανείς γιατί η εξέταση θα γίνει κανονικά αργότερα, θα βγει ανακοίνωση στο φόρουμ και μόλις δοθεί το οκ από την αστυνομία θα επιστρέψουμε για να δώσουμε. Στο πάρκινγκ της σχολής και επειδή έτυχε να ανοίξουμε το αυτοκίνητο να αφήσουμε κάποια πράγματα, οι επιτηρητές μας είπαν να μην φύγουμε, γιατί θα γίνει η εξέταση και προφανώς δεν θα φεύγαμε. Δικαιολογίες του στυλ εκεί που περίμενα ήρθε ένας και μας είπε ότι αναβάλλεται και τον πιστέψαμε , είναι το λιγότερο αστείες και καθιστά τον οποιονδήποτε που δεν επαλήθευσε την εκάστοτε πληροφορία να μην πω τι γιατί θα παρεξηγηθεί. :)

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 04 Φεβ 2017, 17:02 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφη: 29 Ιουν 2016, 04:14
Δημοσ.: 5
με τη στατιστική τι γίνεται; δώσανε καμιά ημερομηνία;

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 04 Φεβ 2017, 17:05 
Χωρίς σύνδεση

Εντάξει παιδιά, μη με κάνετε να αισθάνομαι χειρότερα, το μάθημα πάει για ιούνιο, τέλος!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 04 Φεβ 2017, 17:21 
Χωρίς σύνδεση

vicky92 έγραψε:
Εντάξει παιδιά, μη με κάνετε να αισθάνομαι χειρότερα, το μάθημα πάει για ιούνιο, τέλος!

Το θέμα δεν είναι να σε κάνει κάποιος να αισθανθείς χειρότερα, απλά θεωρώ πως σαν ενήλικας και σαν σκεπτόμενος άνθρωπος, δε θα πρέπει να πρέπει να δίνεις βάση στο τι σου λέει ο καθένας, αλλά να το επαληθεύεις και πρωτίστως να ενημερώνεσαι από τους αρμόδιους, όπως ο καθηγητής που εξετάζει το μάθημα πρώτα πρώτα, ο Πρόεδρος της σχολής έπειτα όπως και οι επιτηρητές, το φόρουμ και όχι τον καθένα που θα πει το μακρύ και το κοντό του.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 04 Φεβ 2017, 17:32 
Χωρίς σύνδεση

Ξέρεις, έχω καταλάβει ότι έχεις δίκιο και ότι το λάθος είναι δικό μου και επειδή δεν μπορώ να γυρίσω το χρόνο πίσω και να μην έφευγα, δε θέλω να το σκέφτομαι και να το συζητάω άλλο. Δίνω κι άλλο μάθημα και σκέφτομαι ότι έτσι κι αλλιώς καθυστερώ ένα εξάμηνο από ανοησία μου. Ξέρω ότι έκανα λάθος που δεν έμεινα, μη μου το πεις 3η φορά γιατί σου ξαναείπα έχω να ασχοληθώ και με άλλο μάθημα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 04 Φεβ 2017, 18:12 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφη: 12 Οκτ 2016, 00:23
Δημοσ.: 18
Οκ, δε τρεχει και κατι δινουμε και τον ιουνη, κοπελια μη στεναχωριεσαι και εγω ο βλακας με τους αλλους δεν επρεπε να φυγουμε. Πιο σπαστικο για σενα βεβαια που θα αργησεις για ενα μαθημα αλλα υπαρχουν και χειροτερα... Μη το βλεπεις οτι φταις εσυ, εσυ απλα πιστεψες κατι που σου ειπε, ουσιαστικα αυτος φταιει που ειπε ψεματα...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 04 Φεβ 2017, 18:38 
Χωρίς σύνδεση

vicky92 έγραψε:
Ξέρεις, έχω καταλάβει ότι έχεις δίκιο και ότι το λάθος είναι δικό μου και επειδή δεν μπορώ να γυρίσω το χρόνο πίσω και να μην έφευγα, δε θέλω να το σκέφτομαι και να το συζητάω άλλο. Δίνω κι άλλο μάθημα και σκέφτομαι ότι έτσι κι αλλιώς καθυστερώ ένα εξάμηνο από ανοησία μου. Ξέρω ότι έκανα λάθος που δεν έμεινα, μη μου το πεις 3η φορά γιατί σου ξαναείπα έχω να ασχοληθώ και με άλλο μάθημα.

Μα αυτό ακριβώς θέλω να πω, πάει αυτό πέρασε, έγινε μια στραβή, κάνε focus στα επόμενα και συγκεντρώσου εκεί και καλή επιτυχία!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 05 Φεβ 2017, 16:07 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφη: 03 Φεβ 2017, 21:20
Δημοσ.: 5
Παντως ,χωρις να ειναι και 100% σιγουρο, υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα αυτος που σας το ειπε να ηταν κι αυτος που εμπλεκεται στο τηλεφωνημα (ο ιδιος η εβαλε καποιον αλλο να το κανει) και αφου ειδε οτι δεν αναβαλλεται το μαθημα το ειπε για να μην το δωσουν κι αλλοι, οπως εσεις και προφανως θα υπηρξαν κι αλλα ατομα που την πληρωσαν, αδικα φυσικα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 05 Φεβ 2017, 17:07 
Χωρίς σύνδεση

Αυτό το είχα σκεφτεί και εγώ αλλά υπάρχει επίσης και η περίπτωση να ήταν ένας από αυτούς που εξαπατήθηκαν και απλά να μετέφερε τη λάθος πληροφορία. Οπότε ας μην κατηγορούμε κι άδικα. Όπως και να χει όμως την εξέταση εγώ και κάποιοι άλλοι την χάσαμε κι αυτό δεν αλλάζει.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 12 δημοσιεύσεις ] 

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για: