forum.math.uoa.gr

Forum του Τμήματος Μαθηματικών
Ημερομηνία 25 Σεπ 2017, 01:06

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 62 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Φτανει πια!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 17 Ιουν 2010, 22:55 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 4228
Χωρίς παρεξήγηση αυτό το Ελλάδα είμαστε έτσι γίνεται,λοιπές αναφορές τύπου ο νεοέλληνας,κλασσικός έλληνας κλπ είναι πολύ μίζερα και είναι η πηγή του ωχαδερφισμού γιατί τα ρίχνω όλα σε μια βλακεία που την επαναλαμβάνουν όλοι και δεν κάνω τίποτα
εχθές που πετυχαίνω έναν στο δρόμο που γύρναγε απο μπάνιο και μου κάνει δουλεύει ο Έλληνας?? Επειδή εσύ κάνεις διακοπές τώρα(ο συγκεκριμένος σπουδάζει και δουλεύει στην αυστραλία) δε σημαίνει ότι οι άλλοι κάθονται
Τελωσπα σόρυ για το οφτοπικ

Επι του θέματος αν όντως αληθεύουν οι φήμες τότε εννοείται ότι πρέπει να φτάσει και να τελειώσει κι ότι άλλο είναι :P
το θέμα είναι ότι με φήμες δε βγαίνει τίποτα
Πάντως αυτά για τα σκονάκια δε ξέρω, δύσκολο να κάνεις "χοντρό΄¨ σκονάκι, μόνο αν ξύνεται ο επιτηρητής
Αν υπάρχουν λίστες που περνάνε κόσμος όντως είναι τραγικό,αλλά δε νομίζω ότι θα ισχύει για πολλά μαθήματα (θα μου πεις και για 1-2 να ισχύει)

Πάντως οι αρχηγοί κάποιων παρατάξεων μπορεί να κάνω και λάθος παίζει να ναι και 8-9 χρόνια στη σχολή γιατί δε το κάνουν και για τον εαυτό τους :shock:

Δεν καταλαβαίνω κάτι άλλο,πως προτείνεις να το σταματήσουμε χωρίς πραγματικά στοιχεία ??

οφφτόπικ μεγάλος σπάμερ 6 ποστ σήμερα πάλι :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Φτανει πια!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Ιουν 2010, 16:09 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Δημοσ.: 814
Τοποθεσια: Κυψέλη
giorgos83 έγραψε:
Εσυ σε ποια κατηγορια εισαι;
Εγω ειμαι στην τεταρτη,σε αυτη που δεν αναφερεις.Αυτη που λεει οτι θελω να του δωσω την σημασια που πρεπει και να το σταματησω.

Μάλιστα. Εγώ είμαι σε αυτήν που λέει ότι μάλλον δεν μπορούν να γίνουν και πολλά, σε αυτήν που λέει ότι θα προτιμούσα (αν θεωρούσα ότι μπορώ, ή αν βρω κάποιο δρόμο που τουλάχιστον να ελπίζω, έστω και αμιδρά, να έχει αποτέλεσμα), να διορθώσω την κατάσταση που επιτρέπει, δημιουργεί και προμοτάρει τέτοια φενόμενα. Και αυτό συμπεριλαμβάνει από καταγγελία (αν υπήρχε κάποιο μέρος να γίνει), μαζικό εξευτελισμό (αν υπήρχε μάζα έτοιμη να ξεφτυλήσει) και ''αγώνα'' ενάντια (αν ήξερα ποιου είδους αγώνας θα βοηθούσε) σε αυτούς που έχουν φέρει το Πανεπιστήμιο και την κοινωνία γενικότερα σε αυτή την κατάσταση, για να εξυπηρετήσουν τα συμφέροντα του συστήματος που εκπροσωπούν. Σε καλύπτω;

Λις έγραψε:
Εσυ θες να εισαι σε λιστα και λυπασαι που δεν εισαι;Το οτι δεν δυσκολευει εμενα δεν σημαινει οτι θελω να αφησω μια ΑΠΑΤΗ να συνεχιζεται...

Για το πρώτο, θα είχα την αρρωστημένη περιέργια να μάθω πως σου προέκυψε σαν σκέψη (όχι, ούτε είμαι ούτε λυπάμαι που δεν είμαι, ούτε θα ήθελα να είμαι)... Με το 2ο μαζί σου. Το θέλω όμως δεν αλλάζει και πολλά...

Λις έγραψε:
2 απλα.Να δωθουν ονοματα και να στιγματιστουν οι εμπλεκομενοι.Να περπατανε και τους φτυνουμε.Και να επανεξεταστει η λειτουργια-χρησιμοτητα των παραταξεων.

Αφού είναι τόσο απλό, αέρα στα πανιά σου...
Από ποιους να δωθούν ονόματα;
Να στιγματιστούν οι εμπλεκόμενοι; Αυτοί που την δημιούργησαν αυτή την κατάσταση δεν μας αφορούν;
Επανεξετάζεται. Στο ''ΕΞΩ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ'' υποθέτω. Αλλά κι εκεί μου λες ότι είναι απλά τα πράματα, οπότε μήπως να κάνεις την αρχή και να δούμε;

Λις έγραψε:
Νομιζω απαντησα σε ολα.

Ναι απάντησες...απλά...

And I smile and I sip my opium tea.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 62 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: