forum.math.uoa.gr

Forum του Τμήματος Μαθηματικών
Ημερομηνία 22 Σεπ 2017, 08:25

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 61 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πιασμένη για "ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΞΙΟΚΡΑΤΕ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Δεκ 2011, 11:57 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 27 Μάιος 2008, 12:57
Δημοσ.: 346
Mixalis23 έγραψε:
Όσο για τα χαρτάκια θεωρώ ότι είναι σωστά και πρέπει να είσαι και πολύ γαϊδούρι για να τα πετάξεις και να κάτσεις την κωλάρα σου... 1ον) Γιατί ήρθες δεύτερος και προσπαθείς να πάρεις την σειρά άλλου 2ον)Γιατί (το λες και μόνος σου ότι πρέπει να πάς μια ώρα νωρίτερα) ποιος κάθεται 1 ώρα στο αμφιθέατρο που δεν έχει μάθημα...

Εχω πετυχει κωμικοτραγικες καταστασεις να εχω μαθημα 9-13:00 στο ιδιο αμφιθεατρο.Να ειμαι στη σχολη 9 παρα και να ειναι πιασμενο το μισο αμφιθεατρο για το μαθημα που εχει στις 11 και να εχει ο αλλος την απαιτηση να σηκωθω στις 11 για να κατσει επειδη ειχε χαρτακι. :lol:

Οσο για τα χαρτακια ειναι διαφορετικο να αφησεις ενα χαρτακι που να λεει πιασμενη και διαφορετικο να ειναι 5-10 χαρτακια με τον ιδιο γραφικο χαρακτηρα.Εκει τα πεταω και δε με ενδιαφερει και καθολου.Αμα θες να κρατησεις θεση αφησε ενα τετραδιο και οχι απο την προηγουμενη μερα.

Στην τελικη αμα ειναι σωστο να αφηνεις χαρτακια μια μερα πριν,θεωρω οτι λογω παλαιοτητας ορισμενοι εχουν καβατζωμενη θεση :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Δεκ 2011, 12:03 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 04 Μάιος 2009, 16:56
Δημοσ.: 365
πόσο σωστό είναι αυτό το θέμα.. πραγματικά!! πριν μερικές μέρες ήθελα να το αρχίσω κ εγω. Δεν είναι τα χαρτάκια ντε και καλά το πρόβλημα. Είναι που έρχεται 1 και πιάνει για 10, από τη μία (φίλε πιάσε για εσένα, για ένα φίλο σου που άργησε άντε για έναν ακόμη που μένει μακριά.. εγώ βλέπω αράδες πιασμένες από το ίδιο άτομο)

αλλά και το γεγονός ποω αφήνουν από την προηγούμενη ημέρα χαρτάκια-τετράδια. Έλεος δλδ.. Προχθές, το αμφιθέατρο 23 ήταν κλειδμένο ως τις 8:15 και όταν άνοιξε, σαν θαύμα ήταν μέχρι λίγο άτω από τη μέση "πιασμένο", με πολούς που ζουν για την παρακολούθηση να φτάνουν μετά τις 9:15 κ βασικά μετά τις 9:20-25, όλο σηγουριά για τη θέση που κράτησαν από χθες.

Βέβαια, να πω πως αυτή την ΗΛΙΘΙΑ συνθεια την έχουν κυρίως πρωτάκια-2άκια και πολύ λίγοι από μεγαλύτερα έτη.. Είναι θέμα "ωρμότητας". Απλά θα ήθελα να πω πως μία λύση υπάρχει.. Όποιος ανεβαίναι πολύ πολύ πρωί, αν τύχει μάλιστα να βρει το αμφιθέατρο τη στιγμή που ανοίγει, ας κάνει στην άκρη όοολα τα τετράδια, ας πετάξει κάτω όοοολα τα χαρτάκια. Αν τους ήταν τόσο σημαντικά δε θα τα άφηναν εκεί..Ας αφήσει τα τετράδια στην έδρα και να πάει κάθε ένας να τα βρει εκεί.. μια δυο, θα το κόψουν το χούι..

σ.σ. Αν κάποιος βρει μία σημείωση σε ένα έδρανο, " πιασμένη για πάντα", για πλάκα ήταν.. δεν είναι όντως πιασμένη, μπορείτε να καθήσετε.. Απλά θεώρησα πως όση αξία έχει ένα χαρτάκι που κάποιος το πετάει σε ένα έδρανο σήμερα για να έχει θέση αύριο όποτε και να έρθει, άλλη τόση θα πρέπει να έχει και ένα μνμ πάνω στο έδρανο.. Να μη χαλάμε και τόσο χαρτί, να μη μπορούν να σου πουν και ότι έπεσε το χαρτάκι "κατα λάθος" χαχα!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Δεκ 2011, 12:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 13 Μαρ 2011, 14:54
Δημοσ.: 14
Τοποθεσια: Αλλού....
Αντί να τσακωνόμαστε για χαρτάκια, γιατί να μην μαζευτούν υπογραφές ώστε να μεταφερθούν τα τμήματα με μεγάλη προσέλευση σε μεγαλύτερα αμφιθέατρα; Αφού το βλέπουμε, κάποιοι καθηγητές γεμίζουν σκαλάκια και υπάρχουν και άτομα που μένουν απ' έξω ...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Δεκ 2011, 12:11 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 23 Αύγ 2009, 13:32
Δημοσ.: 862
Διαφωνω με την λογικη του αρχικου ποστ. ΓΙΑ ΟΛΑ φταινε τα ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΑ αμφιθεατρα και οχι εγω που παω σα χαζη 2 ωρες πριν το μαθημα για να βρω θεση. Καποιος λοιπον, που ερχεται στην ωρα του ειναι επομενο να μη βρει θεση, οχι γιατι εγω εχω βαλει τα χαρτακια μου (που δεν βαζω), αλλα γιατι προσπαθουμε να παρακολουθησουμε 300 ατομα σε ενα αμφιθεατρο που χωραει 150 με το ζορι. Ειναι προφανες οτι δε γινεται. Σε αυτο το σημειο θιγεται το ζητημα του γιατι να προσπαθησουμε να μπουμε ολοι σε ενα τμημα ενω υπαρχουν τουλαχιστον 3-4 για καθε (υποχρεωτικο τουλαχιστον) μαθημα. Την απαντηση ολοι την ξερουμε, αφου ολοι λαμβανουμε υποψιν ενα βασικο παραγοντα οταν δηλωνουμε καθηματα: Ποιος καθηγητης τα διδασκει.
Επιπλεον, δεν μπορω με τιποτα να καταλαβω το γιατι σας ενοχλουν τοοοοσο πολυ τα χαρτακια και οχι τα μικρα/μεγαλα αδεια ντοσιε/τετραδια κλπ που τα κουβαλας μαζι σου αποκλειστικα και μονο για να κρατας θεσεις (το κανω πολλες φορες γιατι δεν εχω αλλη λυση, ειμαι και σε καποια ηλικια για σκαλι). Τι χαρτι, τι αδειο τετραδιο, το ιδιο ειναι.
Πιστευω, ειναι λιγο γελοιο να παραπονιεσαι για χαρτακια και να "κατηγορεις" τους συμφοιτητες σου οταν στο μαμηματικο εχουμε αμφιθεατρα που ειναι εντελως ακαταλληλα για χρηση και καθηγητες αχρηστους, χωρις οργανωση, χωρις σημειωσεις και χωρις καμια ορεξη για παραδοση μαθηματος. Εκει βρισκεται το προβλημα και οχι στον χ και τον ψ που πιανει θεσεις με οποιο τροπο κ αν το κανει και για οποιο σκοπο.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Δεκ 2011, 12:12 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

1) ποια αμφιθέατρα;;;;; 2) νομίζω, πως αν είναι εφικτή μία τέτοια λύση, δε νομίζω να χρειάζονταν καν υπογραφές.. Ούτε για τους καθηγητές δεν είναι ευχαριστο να κάνουν μάθημα σε ένα αμφιθέατρο, που το ελάχιστο το 1/4 του σιγομιλάει, με αποτέλεσμα να υπάρχει μία απίστευτη βαβούρα και ένα σορό άλλα προβήματα..

Άλλωστε κουβέντα κάνουμε.. ποιος τσακώθηκε;

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Δεκ 2011, 12:18 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 13 Μαρ 2011, 14:54
Δημοσ.: 14
Τοποθεσια: Αλλού....
Δεν ξέρω... ήλπιζα κάποιος απο τους παλαιότερους να ήξερε... Απ1 δώσαμε πέρυσι σε κάτι μεγάλα αμφιθέατρα ... αυτά δεν παίζουν(δεν θυμάμαι ονομα....)
;;;;;

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Δεκ 2011, 12:19 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

μπλόσομ, αυτό που λες για τους καθηγητές (αν το κατάλαβα σωστά) είναι πολύ σωστό.. Δεν είναι τυχαίο που η πραγματική άρχισε με 2 τμήματα μα το απογευματινό ξέμινε από κόσμο..........(ξέρετε ποιος το έκανε φαντάζομαι) Αλλά είανι και η απρία τως μικρών, που τους λένε σε αυτόν θα πας και μπαίνουν μέσα, κρατάνε θέση και κοιμούνται στα έδρανα (το έχω δει πάρα πάρα πολλές φορές), μιλάνε μόνο (οκ όλοι μπορεί κάτι να πούμε για λίγο, κάποια στιγμή που κουραζόμαστε από το μάθημα.. αλλά λίγο, όχι όλη την ώρα) μόνο και μόνο για να γυρίζουν σπιτι ο απόγευμα κατάκοποι και να λένα παρακολούθησα και σήμερα... Όταν αυτό σταματάει να είναι τόσο έντονΟ και τα παιδιά αρχίζουν αν μη καταλαβαίνουν γιατί βρίσκονται μέσα στο αμφιθέτρο, αφού δεν παρακολουθού (1-1,5 μήνα παίρνει περίπου συνθως) όλα γίνονται πιο εύκολα.. Σήγουρα, ένας Γιαννόπουλος δε μένει ποτέ χορίς πλαστικές καρ΄κλες και μερικά σκαλάια γεμάτα, αλλά τώρα μιλάω για τη γενική περίπτωση..

Τελευταία επεξεργασία απο fadom την 01 Δεκ 2011, 12:25, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Δεκ 2011, 12:21 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 07 Οκτ 2011, 13:39
Δημοσ.: 432
Mixalis23 έγραψε:
Τόσος ντόρος? Εντύπωση μου κάνει γιατί αυτός ο χαμός κρατάει 1 μήνα το πολύ... Όσο για τα χαρτάκια θεωρώ ότι είναι σωστά και πρέπει να είσαι και πολύ γαϊδούρι για να τα πετάξεις και να κάτσεις την κωλάρα σου... 1ον) Γιατί ήρθες δεύτερος και προσπαθείς να πάρεις την σειρά άλλου 2ον)Γιατί (το λες και μόνος σου ότι πρέπει να πάς μια ώρα νωρίτερα) ποιος κάθεται 1 ώρα στο αμφιθέατρο που δεν έχει μάθημα... Ελπίζω να είναι στο επίπεδο του χαβαλέ το Θέμα, γιατί αν το εννοείς σε λυπάμαι... Και τους άλλους που χειροκροτούν από κάτω... Αν είναι όμως πλακίτσα, δεν έχω κανένα πρόβλημα κάνω και εγώ...

Λοιπόν παιδιά όταν βλέπετε χαρτάκι στο θρανίο στρατηγικά τοποθετούμε στο κάθισμα μια παγίδα- παλουκωτή έτσι όταν πάει να κάτσει .... κλακ ..
Μετά τον δέρνουμε, κλέβουμε το πορτοφόλι του, βλέπουμε την ταυτότητά του(που μένει), καίμε το σπίτι του (εννοείται βιάζουμε ότι ζωντανό υπάρχει μέχρι και τον σκύλο).... Και την επόμενη μέρα πάμε στην ΙΔΙΑ θέση και καθόμαστε σαν άρχοντες, κοιτώντας τον με ένα γελάκι ικανοποίησης....

Με την ίδια λογική να πιάνουμε μια θέση για όλο τον χρόνο. Ας το σκεφτόταν κάποιος πιο πριν, σωστά;
Δεν ψήνω να πηγαίνω στο αμφιθέατρο και να βρίσκω χαρτάκια από μισό αιώνα πριν. Αν θες να πιάσεις μια θέση, πήγαινε λίγο πιο πριν, περίμενε να τελειώσουν οι άλλοι και κάτσε κοντά στις θέσεις που θες να πιάσεις. Δεν είναι τόσο τρομερό. Κάποιος εξυπνάκιας είχε βάλει ένα χαρτάκι που έγραφε "όλη η σειρά πιασμένη".

Παράθεση:
Tα μηχανάκια όπως και τα αυτοκίνητα έχουν δικαιωμα στο πάρκινκ.

Δεν χρειάζεται να πιάσουν μια θέση αυτοκινήτου. Σκέψου το ως εξής: πας στο ΙΚΕΑ και θες να φας, με άλλους μαζί. Έχει πολύ κόσμο και πας στο εστιατόριο και βλέπεις ξαφνικά πως ένα τραπέζι στο παράθυρο (από τα μεγάλα) είναι άδειο... ωπ! Κάθεται ένας τύπος. ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ. Κρίμα! Κανείς δεν λέει ότι δεν έχει το δικαίωμα να το κάνει...

Τελευταία επεξεργασία απο onewarmslime την 01 Δεκ 2011, 12:23, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Δεκ 2011, 12:22 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

koz έγραψε:
Δεν ξέρω... ήλπιζα κάποιος απο τους παλαιότερους να ήξερε... Απ1 δώσαμε πέρυσι σε κάτι μεγάλα αμφιθέατρα ... αυτά δεν παίζουν(δεν θυμάμαι ονομα....)
;;;;;

μάλλον μιλάς για του φυσικού ή ττου βιολογικού ή τεσπα κάποιας άλλης σχολής. Ε προφανώς εκεί γίνονται άλλα μαθήματα.. Το καλοκαίρι, ο Παυλάκος έκανε στου φυσικού, αλλά είχε απόγευμα μάθημα..

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Δεκ 2011, 12:27 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 07 Οκτ 2011, 13:39
Δημοσ.: 432
Blossom έγραψε:
Διαφωνω με την λογικη του αρχικου ποστ. ΓΙΑ ΟΛΑ φταινε τα ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΑ αμφιθεατρα και οχι εγω που παω σα χαζη 2 ωρες πριν το μαθημα για να βρω θεση. Καποιος λοιπον, που ερχεται στην ωρα του ειναι επομενο να μη βρει θεση, οχι γιατι εγω εχω βαλει τα χαρτακια μου (που δεν βαζω), αλλα γιατι προσπαθουμε να παρακολουθησουμε 300 ατομα σε ενα αμφιθεατρο που χωραει 150 με το ζορι. Ειναι προφανες οτι δε γινεται. Σε αυτο το σημειο θιγεται το ζητημα του γιατι να προσπαθησουμε να μπουμε ολοι σε ενα τμημα ενω υπαρχουν τουλαχιστον 3-4 για καθε (υποχρεωτικο τουλαχιστον) μαθημα. Την απαντηση ολοι την ξερουμε, αφου ολοι λαμβανουμε υποψιν ενα βασικο παραγοντα οταν δηλωνουμε καθηματα: Ποιος καθηγητης τα διδασκει.
Επιπλεον, δεν μπορω με τιποτα να καταλαβω το γιατι σας ενοχλουν τοοοοσο πολυ τα χαρτακια και οχι τα μικρα/μεγαλα αδεια ντοσιε/τετραδια κλπ που τα κουβαλας μαζι σου αποκλειστικα και μονο για να κρατας θεσεις (το κανω πολλες φορες γιατι δεν εχω αλλη λυση, ειμαι και σε καποια ηλικια για σκαλι). Τι χαρτι, τι αδειο τετραδιο, το ιδιο ειναι.
Πιστευω, ειναι λιγο γελοιο να παραπονιεσαι για χαρτακια και να "κατηγορεις" τους συμφοιτητες σου οταν στο μαμηματικο εχουμε αμφιθεατρα που ειναι εντελως ακαταλληλα για χρηση και καθηγητες αχρηστους, χωρις οργανωση, χωρις σημειωσεις και χωρις καμια ορεξη για παραδοση μαθηματος. Εκει βρισκεται το προβλημα και οχι στον χ και τον ψ που πιανει θεσεις με οποιο τροπο κ αν το κανει και για οποιο σκοπο.

Το γεγονός ότι δεν είναι όλα τα αμφιθέατρα μεγάλα δεν απενεχοποιεί την κράτηση θέσεων λες και είναι εστιατόριο. Άμα είσαι στην ώρα σου, ή έστω λίγο πιο νωρίς, σίγουρα πιάσε θέση. Έτσι είναι παντού.
Τα χαρτάκια κι εμένα ενοχλούν περισσότερο ίσως όχι για κάποιον ουσιαστικό λόγο αλλά επειδή είναι "πολύ έυκολο".. αν θες να πιάσεις μια θέση τουλάχιστον κόπιασε λίγο, βάλε μια τσάντα, ρίσκαρε να στην κλέψουν, κάτι. Σε λίγο θα γράφουμε πάνω στα θρανεία "ρεζερβέ".
Και ναι, είναι πρόβλημα που ας πούμε στην Γραμμική Ι όλοι πάνε στον ΑΘανασιάδη... γιαυτό εγώ πήγα θρασυβουλίδου και ησύχασα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Δεκ 2011, 12:37 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

onewarmslime έγραψε:
Το γεγονός ότι δεν είναι όλα τα αμφιθέατρα μεγάλα δεν απενεχοποιεί την κράτηση θέσεων λες και είναι εστιατόριο. Άμα είσαι στην ώρα σου, ή έστω λίγο πιο νωρίς, σίγουρα πιάσε θέση. Έτσι είναι παντού.

Γιατι, ενω ειμαι στη σχολη απ τις 8μιση και εχω στις 11 βασικη να μην παω να πιασω θεση (το αμφιθεατρο ειναι αδειο 9-11) και να περιμενω τελευταια στιγμη; Δεν ξερω, εγω δεν το βρισκω παραλογο. Αν ομως το αμφιθεατρο ηταν το διπλασιο, τοτε θα πηγαινα 11:10 και απλα θα καθομουν. Τελος. Αρα ναι, τα αμφιθεατρα μας ωθουν στο να πιασουμε απο πριν θεση.
Επισης, ποιος πιανει απο την προηγουμενη; Αυτοι ειναι 10 ατομα ξερω γω, προσωπικα ουτε αυτο με ενοχλει.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Δεκ 2011, 12:56 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 17 Φεβ 2011, 15:17
Δημοσ.: 1135
Υπάρχουν, βέβαια, και κάποιοι οι οποίοι δεν μένουν ζωγράφου ή κέντρο και πρέπει να ξυπνάνε 6μισι για να ανέβουν σχολή 8 μπας και βρουν καμμιά θεση στις τελευταίες θέσεις του αμφιθέατρου.
Καταδικασμένοι στα σκαλάκια (και αν...)

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Δεκ 2011, 12:59 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 17 Οκτ 2008, 16:36
Δημοσ.: 245
Εγω πάντος θέλω μια καλή θέση οπότε αφήνω τετράδιο γιατί δεν βλέπω στις πίσω θέσεις.
Δεν ξερω αν υπάρχει καλύτερη λύση.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Δεκ 2011, 13:05 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

AmpalosMathimatikos έγραψε:
Υπάρχουν, βέβαια, και κάποιοι οι οποίοι δεν μένουν ζωγράφου ή κέντρο και πρέπει να ξυπνάνε 6μισι για να ανέβουν σχολή 8 μπας και βρουν καμμιά θεση στις τελευταίες θέσεις του αμφιθέατρου.
Καταδικασμένοι στα σκαλάκια (και αν...)

Στην ιδια θεση ειμαστε. Το αγχος ειναι το χειροτερο μου, μου τη σπαει να ερχομαι με στριμωξιδι και τελευταια στιγμη, οποτε ξυπναω 6μιση χαλαρα και φτανω 8μιση. Βρισκω θεση ανετα. Μπορεις να το δοκιμασεις, δε συνηθιζεται ευκολα βεβαια, αλλα σε γλιτωνει απο πολυ κοπο, ειδικα, αν εχεις τα δικα μου κομπλεξ.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Δεκ 2011, 15:23 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφη: 29 Αύγ 2011, 14:14
Δημοσ.: 78
1ον) έχουμε τεράστια αμφιθέατρα για την ποσότητα ενεργών φοιτητών που έχουμε...1200 άτομα σε υποχρεωτικό μάθημα το πολύ εκ των οποίων έχουν 5-6 καθηγητές και λειτουργούν 4 αμφιθέατρα 300-400 ατόμων... Αν δεν γουστάρεις χαρτάκι πήγαινε στο δίπλα αμφιθέατρο που είναι άδειο...
2ον) Γράφουν και ώρα στα χαρτάκια? Πως ξέρετε κάποιοι εδώ μέσα ότι είναι από την προηγούμενη... και αν τα είδατε γιατί δεν αφήσατε και εσείς ένα?
3ον) Τα σκαλάκια είναι άσχημα? Εγώ πτυχίο από τα σκαλάκια έβγαλα
4ον) (συνέχεια του προηγούμενου) Στα σκαλάκια καθόμουν τον πρώτο μήνα μετά έρχονταν το πολύ 200 άτομα και στα 4 αμφιθέατρα
5ον) ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΙ ΕΥΧΕΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΕ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΟ ΨΗΦΙΟ... ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ στη Γραμμική και κλάψανε πολλοί με τον Δερηζιώτη....

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 61 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: