forum.math.uoa.gr

Forum του Τμήματος Μαθηματικών
Ημερομηνία 24 Νοέμ 2017, 20:32

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 2 δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Φοιτητικο site
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 04 Φεβ 2012, 20:15 
Χωρίς σύνδεση

Δημοσ.: 1
Καταρχας ονομαζομαι παναγιώτης. Η οικονομικη κριση εχει κανει ολους, η τουλαχιστον τους περισσοτερους φοιτητες να περνουν ολο και μεγαλυτερο χρονικο διαστημα στο σπιτι τους. Στην αρχη διαβαζεις, παιζεις παιχνιδια και γενικα χανεις τον χρονο σου απο εδω και απο εκει. Η ρουτινα ομως αυτη μετα απο λιγο σε κουραζει. Χαζευοντας λοιπον στο ιντερνετ κατεληξα στο συμπερασμα οτι δεν υπαρχει κανενα αξιολογο φοιτητικο site. Συζητησα και με αλλα παιδια και εχουν την ιδια αποψη. Ετσι αποφασισα να δημιουργησω εγω κατι, η αν οχι να το δημιουργησω να το προσπαθησω ομως. Δεν θεωρω οτι ειναι αδυνατο να πετυχεις στο ιντερνετ αρκει να εισαι σοβαρος, να ξερεις τι ζητας και να δινεις την δεουσα προσοχη στην λεπτομερεια. Εκατσα, ενδιαφερθηκα, εψαξα και βρηκα πολλα ατομα που θα ηθελαν να ασχοληθουν με το περιεχομενο της σελιδας. Ξεκινωντας απο την Αθηνα οπου εχω γνωστους στις περισσοτερες σχολες και σιγα σιγα επεκτεινωντας την δραση μας και σε αλλες πολεις. Θεσσαλονικη, Πατρα, Βολος, Γιαννενα, Καλαματα και Κρητη ειναι οι περιοχες οπου υπαρχουν ατομα που εδειξαν ενδιαφερον. Περα απο αυτα εχω βρει ηδη εναν φωτογραφο ο οποιος ενδιαφερεται πολυ για την δημιουργια ενος τετοιου site και θα βοηθησει ιδιαιτερα. Οπως προειπα ομως για να πετυχεις στο ιντερνετ θελει δουλεια και προσοχη στην λεπτομερεια. Ετσι δεν νομιζω οτι μπορω να στησω μονος μου αυτο το project. Για αυτο και γραφω εδω. Ενδιαφερομαι για καποιον προγραμματιστη που εχει ασχοληθει και πιστευει πως μπορει να ικανοποιησει τις απαιτησεις των χρηστων. Δεν υπαρχουν χρηματα να τον πληρωσω τωρα οποτε ζηταω να το κανει επειδη του αρεσει. Να βαλει το μερακι του και να οραματιστει μαζι μας. Αν πετυχουμε τα κερδη μπορει να ειναι πολλα οποτε σιγουρα δεν θα βγει ζημιωμενος. Θα διαφημιστει αφου θα φροντισουμε να ακουστει το ονομα του αρκετα αλλα και να υπαρχει η προσωπικη του σφραγιδα στο site. Αν απο την αλλη αποτυχουμε και παλι δεν θα χασει. Θα εχει δουλεψει πανω σε κατι που του αρεσει, θα κανει νεες γνωριμιες. Και αν αυτα τον αφηνουν αδιαφορο στην τελικη θα μαθει απο τυχον λαθη του και θα γινει καλυτερος στο αντικειμενο του.
Αν ενδιαφερεστε απαντηστε μου εδω η στειλτε μου pm η email sto akatastatus@hotmail.gr.
Αν οχι ευχαριστω για τον χρονο σας

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Φοιτητικο site
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 04 Νοέμ 2013, 04:21 
Χωρίς σύνδεση

Δημοσ.: 6
Αν και το θέμα είναι παλιό για όποιον ενδιαφέρεται να δημιουργήσει μια σελίδα στο ιντερνετ μεσα σε λίγα λεπτά ας δει το παρακάτω άρθρο που περιέχει αναλυτικές πληροφορίες για αυτό.

Πως μπορούμε να αποκτήσουμε μια Δωρεάν σελίδα στο internet

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 2 δημοσιεύσεις ] 

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση