forum.math.uoa.gr

Forum του Τμήματος Μαθηματικών
Ημερομηνία 24 Νοέμ 2017, 16:53

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 22 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Σχετικά με: ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Μαρ 2010, 11:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 16 Οκτ 2008, 23:14
Δημοσ.: 84
theodore έγραψε:
Andreas K νομίζω τους όρους ελευθερία, φασισμός θα έπρεπε να τους προσέχεις.
Γενικότερα ελπίζω να μην ξανά χρησιμοποιηθούν ως flaming.

Προσπαθήστε να εστιάσετε στο πρόβλημα, γιατί αυτό πρέπει να απασχολεί όλους, φοιτητές-παρατάξεις-καθηγητές κ.α.

Βασικα εχεις σκεφτει ποτε οτι για καποιους το θεμα που συζητιεται ειναι απο μονο του flaming; Επισης θα ηθελα σε παρακαλω αν μπορεις να μου πεις γιατι πιστευεις οτι χρησιμοποιησα λαθος τους ορους ελευθερια και φασισμος... Γιατι το θεμα που συζητητιεται ειναι φασιστικο, χαρακτηριστικα να αναφερω οτι και ο κ. Ραπτης στο post του ανεφερε την επταετια, και δεν ειναι τυχαιο... Εγραψε <<Οι μεγαλύτεροι έχουν μία πικρή και τραυματική εμπειρία της εφαρμογής των απόψεών σου κατά τα έτη 1967-1973, πού έμμεσα προπαγανδίζεις.>> Αυτο λεει κατι διαφορετικο απο αυτο που λεω εγω;

chris-s έγραψε:
η ψηφοφορια δειχνει το αποτελεσμα.κανεις δν σας ηθελε κ ουτε σας θελει πια.πηγαιντε στα κομματα σας να βρειτε εκει δουλεια τωρα να σας δινουν ενα μισθο τα αφεντικα σας.μαζευτε τα κ δρομο

Αυτο πως θα το χαρακτηριζες; Ειναι flaming ή οχι... Γιατι το εχω ακουσει πολλες φορες στο forum. Επισης με εχουν πει κοπροσκυλο, κομματοσκυλο, και πολλα αλλα.

Sorry, αλλα η παρατηρηση σου ειναι αστοχη και δεν τη δεχομαι.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Μαρ 2010, 11:33 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 28 Φεβ 2006, 00:06
Δημοσ.: 5211
Θα μεταφέρω το post σου στο "Συζήτηση για το forum" ώστε εκεί να συνεχίσουμε την παρούσα διαφωνία.
Επειδή ως συνήθως το θέμα ξεφεύγει ή κάποιοι θέλουν να ξεφύγει, όσο μπορούμε στο εξής τα άσχετα post θα μεταφέρονται είτε στην spamarena είτε εκεί που θεωρούμε ότι ανήκει περισσότερο.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Σχετικά με: ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Μαρ 2010, 11:37 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εκτος απο το οτι μετεφερες το post μου και αφησες το δικο σου που αναφερει οτι χρησιμοποιησα τους ορους ελευθερια και φασισμος λαθος, γεγονος απαραδεκτο καθως εισαι λαθος, δεν μου απαντησες σε τιποτα απο οσα ρωτησα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Μαρ 2010, 11:43 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Andreas K έγραψε:
Sorry, αλλα η παρατηρηση σου ειναι αστοχη και δεν τη δεχομαι.
Δυστυχώς η κατάσταση αρκετές φορές έχει ξεφύγει. Καλό είναι να τις δέχεσαι πλέον, και εσύ και οι υπόλοιποι.
Andreas K έγραψε:
Βασικα εχεις σκεφτει ποτε οτι για καποιους το θεμα που συζητιεται ειναι απο μονο του flaming; Επισης θα ηθελα σε παρακαλω αν μπορεις να μου πεις γιατι πιστευεις οτι χρησιμοποιησα λαθος τους ορους ελευθερια και φασισμος... Γιατι το θεμα που συζητητιεται ειναι φασιστικο, χαρακτηριστικα να αναφερω οτι και ο κ. Ραπτης στο post του ανεφερε την επταετια, και δεν ειναι τυχαιο... Εγραψε <<Οι μεγαλύτεροι έχουν μία πικρή και τραυματική εμπειρία της εφαρμογής των απόψεών σου κατά τα έτη 1967-1973, πού έμμεσα προπαγανδίζεις.>> Αυτο λεει κατι διαφορετικο απο αυτο που λεω εγω;
chris-s έγραψε:
η ψηφοφορια δειχνει το αποτελεσμα.κανεις δν σας ηθελε κ ουτε σας θελει πια.πηγαιντε στα κομματα σας να βρειτε εκει δουλεια τωρα να σας δινουν ενα μισθο τα αφεντικα σας.μαζευτε τα κ δρομο

Αυτο πως θα το χαρακτηριζες; Ειναι flaming ή οχι... Γιατι το εχω ακουσει πολλες φορες στο forum.
Παραδόξως δεν μου φαίνεται flaming, αλλά κριτική. Και το μόνο που προσπαθούν μερικοί είναι να αποποιούνται τις ευθύνες τους παρά να κατανοούν την κριτική. Δεν παίρνω θέση ως admin για το θέμα που συζητιέται, αλλά ξεχώρισε το flaming από την συζήτηση-κριτική, γιατί στο τέλος δεν θα αφήναμε και καμία συζήτηση επειδή ενοχλεί κάποιον.

Χρησιμοποίησες τους όρους για να κρίνεις κάποιον, αυτό είναι απαράδεκτο. Και μην βιάζεσαι να κρίνεις ενώ ακόμη γράφω.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Μαρ 2010, 12:07 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Τελικα δεν ειναι τυχαιο οτι καταφερατε καποτε να διωξετε μεχρι και τον κ. Γιαννοπουλο... Η ουσια πλεον ειναι οτι καποιες αποψεις εδω μεσα επιτρεπεται να ακουγονται και καποιες οχι... Λογοκρισια, καταχρηση εξουσιας ας το πει κανενας οποιος θελει. Πχ, ο κ. Ραπτης συνεδεσε αμεσα την χουντα με τις αποψεις που εκφραζει ο δημιουργος του topic και μολις το ειπα εγω σε πειραξε... Απ' οτι φαινεται καποιοι θελουν το θεμα να ξεφυγει προς τα εκει που τους αρεσει μονο... Θελει ο αντιπαραταξιακος να κρυφτει και η χαρα δεν τον αφηνει.. Και το οτι δεν θεωρεις flamming την επιθεση στα δικαιωματα καποιων δειχνει παρα πολλα... Επισης, δεν επιτεθηκα σε κανεναν, απλα ειπα ξεκαθαρα οτι το διλημμα εμπεριεχει φασισμο, κατι που ξαναειπωθηκε απο ατομο τα οποιο κατα την αποψη μου ειναι απο τα ποιο σοβαρα ατομα αν οχι το πιο σοβαρο απο οσα γραφουν στο forum. Αλλα εκει εκανες την κοτα(ουπς flamming). Μην εισαι μπεμπης και εφοσον ηθελες κι εγινες administrator, προσπαθησε οσο μπορεις να εισαι αντικειμενικος... Απο τη στιγμη που δεν εχω ισοτιμα τη δυνατοτητα να εκφρασω τις αποψεις μου θα ηταν καλυτερα να γραφω στο forum μονο για να παρεχω η να αναζητω πληροφοριες.. Γιατι εμενα ο φασισμος με ενοχλει και δεν προκειται να κανω την παπια... Καταντησατε το forum εχθρικο για μια μεριδα φοιτητων, στο ονομα των κανονων που εφαρμοζονται οπου θελετε εσεις... Δεν πειραζει ομως,, Καλημερα και <<καλη ανταμωση>>

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Μαρ 2010, 13:29 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 25 Σεπ 2007, 17:31
Δημοσ.: 4235
Βασικά η φράση "...δηλαδη κανενα φασιστακι φανερο η κρυφο δεν εχει δικαιωμα να τα αμφισβητισει...",παίζει και να ναι flame ,αλλά το τόπικ εκείνο στο οποίο ειπώθηκε ειναι στα όρια του φασισμού
και άλλες απόψεις στο συγκεκριμένο τόπικ και σε άλλα παρόμοια που χουν να κάνουν με την αντιπάθεια κάποιων προς τις παρατάξεις-κόμματα αγγίζουν τον ορισμό του φασισμού
δηλαδή με τη βια δίωξη μιας άποψης επειδή δεν μας αρέσει
Εμένα προσωπικά δε μ'αρεσε η δαπ και η πασπ και τις κατηγορούσα και ακόμα και τώρα λέω οτι μόνο για εκδρομές είναι,αλλά απλά δεν τις ψήφιζα δεν ήθελα να τις διώξω
Άλλωστε αμα κανείς δεν τις ψήφιζε θα αυτο-διώχνονταν
και οι άλλες παρατάξεις έχουν τα δικα τους κολλήματα και επιδιώξεις γι'αυτό υπάρχει και το άκυρο,άλλωστε κανείς δεν είναι τέλειος

Το συγκαλυμμένο flame του στυλ οσοι ειναι σε κόμματα δεν θα πάρουν ποτε πτυχιο κλπ είναι χειρότερο νομίζω απ'το προφανές κατάμουτρο flame
Το οποίο φλειμ κλπ τέτοια καταντάν συνήθως βαρετά

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Μαρ 2010, 14:47 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Andreas K δεν περίμενα διαφορετική αντιμετώπιση. Είναι δύσκολο κανείς να συμβάλει σε μια συζήτηση, το καταλαβαίνω.
Ειδικά χωρίς να θίγει τον συνομιλητή του. Ουδείς αλάνθαστος. Μέλει σε εκείνους που επίσης δεν είναι να το παραδεχτούν και να συμβάλουν στην σχολή. Αναρωτήσου ή συζήτα με αυτούς που δεν εκτιμούν την Γενική Συνέλευση, τις παρατάξεις και άλλα. Εμείς τα λάθη μας τα αναγνωρίζουμε, ελπίζω να μην σε εντυπωσιάζει αυτό ως τακτική. Εδώ τουλάχιστον έχουν βήμα όλοι οι φοιτητές, αρκεί να είναι εντός κανονισμών.

Barney, από ότι φαίνεται η ελευθερία που δίναμε ως τώρα στην ελεύθερη έκφραση αποπροσανατόλιζε την συζήτηση. Αλλά δεν μας αρέσει να έχουμε βούρδουλα για κάθε post. Μπορείς αν θες να ψάξεις λάθη χρόνων, (αιώνων σε όλη την ανθρωπότητα). Τώρα τι κάνουμε; Θα διαιωνίσουμε μια κατάσταση που δεν συνεισφέρει; Τέλος, επειδή το έκανε ένας πραγματικά δεν θεωρώ ότι μπορούν να το κάνουν και οι υπόλοιποι. Τώρα αυτά περί συγκεκριμένων απόψεων που αφήνουμε, είναι απλά αστείο. Όλοι θέλουμε να μιλάνε, βλέπεις ότι πολύ δύσκολα θα αποκλείσουμε κάποιον.

edit: Παράδειγμα, είναι δύσκολο να απαντήσει κάποιος σοβαρά στον infiniful?
Απλώς οι απαντήσεις γίνονται όπου βολεύουν για να αποπροσανατολίσουν. Και για να προλάβω κάποιον, δεν τον ξέρω τον άνθρωπο.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Μαρ 2010, 16:55 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 04 Ιαν 2009, 13:03
Δημοσ.: 814
Τοποθεσια: Κυψέλη
theodore έγραψε:
Παράδειγμα, είναι δύσκολο να απαντήσει κάποιος σοβαρά στον infiniful?
Απλώς οι απαντήσεις γίνονται όπου βολεύουν για να αποπροσανατολίσουν. Και για να προλάβω κάποιον, δεν τον ξέρω τον άνθρωπο.

Ο infinful έγραψε να αποσυνδεθεί ο συνδυκαλισμός από τον κομματισμό. Αυτό είναι μία γενικότητα στην οποία μπορεί να συμφωνήσει κανείς. Κι εγώ θα ήθελα όταν κάποιος μπαίνει στη Γ.Σ, να έχει σαν στόχο την συζήτηση και το να καταλήξει η Γ.Σ σε απόφαση που να εκφράζει την πλειοψηφία κι όχι να μπαίνει απλά για να ψηφίσει την παράταξή του ή να διαλύσει τη Γ.Σ επειδή δεν τον βολεύει το διαφενόμενο αποτέλεσμα. Παρ' όλα αυτά διαφωνώ κάθετα με την άποψη, και συμφωνώ στο ότι είναι φασιστική, ''έξω τα κόμματα'', καθ' ότι θεωρώ ότι ο συνδυκαλισμός και η επιλογή του τρόπου με τον οποίο θα συνδυκαλίζεται κάποιος είναι αναφέρετο δικαίωμα του καθενώς.

Γιατί αυτή η άποψη είναι flaming, ενώ αυτή

chris-s έγραψε:

δεν είναι;

And I smile and I sip my opium tea.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Μαρ 2010, 17:13 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 04 Ιαν 2009, 13:03
Δημοσ.: 814
Τοποθεσια: Κυψέλη
theodore έγραψε:
Παραδόξως δεν μου φαίνεται flaming, αλλά κριτική.

Η κριτική συνήθως πρέπει να συνοδεύεται με επιχειρήματα. Ο συγκεκριμένος που το έγραψε αυτό, σε παραπλίσιο topic μου έγραφε ''έτσι είναι και το ξέρεις ότι έχω δίκιο''...

Αν εγώ έγραφα πέρσυ το Δεκέμβρη (2008-09) με το που έλιξε η κατάληψη:

''όλοι εσείς οι βολεμένοι που μπαίνετε σε συνελεύσεις και ψηφίζεται ότι να 'ναι, απλά για να περάσει αυτό που θέλετε, και καταλήγετε να στηρίζετε αυτούς που θεωριτικά βρίζετε, μην ξαναπατίσετε σε συνέλευση, μαζεύτε τα και δρόμο'' ή ακόμη χειρότερα ''όλοι εσείς οι βολεμένοι ή ηλίθιοι που ψηφίσατε ΔΑΠ απλά και μόνο για να ανοίξει η σχολή, μην ξαναπατίσετε σε συνέλευση, μαζεύτε τα και δρόμο''

θα θεωρούταν κριτική;

Υπάρχει διαφορά μεταξύ κριτικής και προβοκαρίσματος. Ή αφήνουμε όλα τα προβοκαρίσματα ή κανένα. Δεν γίνεται απ' τη μία όμως εγώ να προσέχω να είμαι political correct όλη την ώρα κι ο άλλος να μου γράφει ότι είμαι ή κομματόσκυλο ή ηλίθιος και αυτό να είναι ΟΚ. Ήμαρτον...

And I smile and I sip my opium tea.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Μαρ 2010, 17:17 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Λις έγραψε:
Ο infinful έγραψε να αποσυνδεθεί ο συνδυκαλισμός από τον κομματισμό. Αυτό είναι μία γενικότητα στην οποία μπορεί να συμφωνήσει κανείς. Κι εγώ θα ήθελα όταν κάποιος μπαίνει στη Γ.Σ, να έχει σαν στόχο την συζήτηση και το να καταλήξει η Γ.Σ σε απόφαση που να εκφράζει την πλειοψηφία κι όχι να μπαίνει απλά για να ψηφίσει την παράταξή του ή να διαλύσει τη Γ.Σ επειδή δεν τον βολεύει το διαφενόμενο αποτέλεσμα. Παρ' όλα αυτά διαφωνώ κάθετα με την άποψη, και συμφωνώ στο ότι είναι φασιστική, ''έξω τα κόμματα'', καθ' ότι θεωρώ ότι ο συνδυκαλισμός και η επιλογή του τρόπου με τον οποίο θα συνδυκαλίζεται κάποιος είναι αναφέρετο δικαίωμα του καθενώς.
Βλέπεις ότι θες να πάρω θέση στην συζήτηση ενώ κρατάω αποστάσεις. Σου είναι δύσκολο να απαντήσεις χωρίς να χαρακτηρίσεις; Αν σου πω ότι ο συνδικαλισμός φτάνει στα όρια φασισμού θα προωθήσω την συζήτηση ή το flaming; Αυτό που λέει με λίγα λόγια είναι ότι δεν επωφελείται ο φοιτητής από τον τρόπο που λειτουργούν τα κόμματα στην σχολή.
Πιστεύεις ότι αν ίσχυαν αυτά που γράφεις και "μαύρισα" θα ενοχλούνταν κάποιος; Γιατί δεν ισχύουν; Αυτό είναι κριτική, μπορείς να συζητήσεις πάνω σε αυτό, να λύσεις το πρόβλημα κάπως, και άσε τους χαρακτηρισμούς "φαστιστικό". Εκτός αν θεωρείτε ότι τα προβλήματα της σχολής είναι όλα λυμένα και δεν χρειάζεται να ασχολείται κανείς με αυτά.
Λις έγραψε:
Γιατί αυτή η άποψη είναι flaming, ενώ αυτή

chris-s έγραψε:

δεν είναι;
Αγανάκτηση;

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Μαρ 2010, 17:21 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Λις έγραψε:
Υπάρχει διαφορά μεταξύ κριτικής και προβοκαρίσματος. Ή αφήνουμε όλα τα προβοκαρίσματα ή κανένα. Δεν γίνεται απ' τη μία όμως εγώ να προσέχω να είμαι political correct όλη την ώρα κι ο άλλος να μου γράφει ότι είμαι ή κομματόσκυλο ή ηλίθιος και αυτό να είναι ΟΚ. Ήμαρτον...

Από ότι φαίνεται μπορούμε να συζητάμε για πάντα. Έχουμε κάνει παρατηρήσεις και για αυτές τις λέξεις. Θεωρείς ότι πρέπει να υπάρχει βούρδουλας για κάθε λέξη; Και όποιος το κάνει να τον αποκλείουμε τελείως;
Είναι τόσο δύσκολο να κάνουμε παρατήρηση σε κάποιον να τηρεί τον κανονισμό; Θες να κάτσουμε να αναλύσουμε κάθε μέλος και κάθε post ή να βγει κάτι θετικό για τους συμφοιτητές μας και την σχολή;

edit: και όπως έγραψα πρόσφατα αφήστε το σχολείο. Αν κάποιος κάνει κάτι δεν σημαίνει ότι πρέπει να το συνεχίσεις, και αν δεν το συνεχίσεις δεν χρειάζεσαι μπράβο.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Μαρ 2010, 18:41 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 25 Σεπ 2007, 17:31
Δημοσ.: 4235
Γενικά δε νομίζω ότι οι αντμιν-μοντ είναι προκατειλημμένοι προς μια μεριά απ'τις 2 τόσο ώστε να φαίνεται ότι το φόρουμ υποστηρίζει την μια άποψη(προφανως ο καθένας έχει προσωπική άποψη,που όσο να ναι λογικά μπορεί και να επηρεάσει την κρίση του ή οχι,κανεις δν ειναι τελειος)

Πολλές φορές πάντως άμα κάτσεις και διαβάσεις τα ανάλογα τόπικ κλπ,ένας εξωτερικός παρατηρητής θα έλεγε οτι στρέφεται εναντίον των παρατάξεων και όποια άλλη άποψη είναι κατακριτέα,αυτό όμως δεν γίνεται λόγω διαχείρησης μοντ-αντμιν κλπ άλλα κυρίως λόγω 'φανατισμένων' μελών που όλοι την ώρα ποστάρουν πόσο κακά είναι τα κόμματα,οι παρατάξεις,οι ΓΣ,με ενοχλεί το τσιγάρο,είσαι κομματόσκυλο και θα σε φάω γιατί εισαι κακός κλπ επαναλαμβάνοντας τα ίδια, με επιχειρήμα: είμαι σωστός είσαι λάθος.
(κάπου είναι λογικό να νομίσει κάποιος αυτό,άμα μπεις σε κάποιο φόρουμ και δεις 35 ποστ που λεν Παναθα σ'αγαπώ κλπ ανάλογα θα πεις μπήκα σε βαζελοφορουμ,χωρίς να φταίνε οι διαχειριστές γιαυτο)

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Μαρ 2010, 19:51 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 12 Μαρ 2006, 22:43
Δημοσ.: 3627
Τοποθεσια: Αθήνα
Προς barney:

Φυσικά εμείς που έχουμε τη διαχείριση του ΦΟΡΟΥΜ, έχουμε απόψεις σχετικά με την πολιτική και τα κόμματα. Ακριβώς για τον λόγο αυτό θέλουμε να αποκλείσουμε πρακτικές, που φιμώνουν απόψεις και είναι αντίθετες στην ελεύθερη διακίνηση των ιδεών.
Για παράδειγμα οι απόψεις που λένε να καταργηθούν τα κόμματα μας βρίσκουν αντίθετους όχι γιατί είμαστε κατ ανάγκην σε κάποιο κόμμα και συμμεριζόμαστε τις προτάσεις του, αλλά γιατί πιστεύουμε ότι σε μία δημοκρατική κοινωνία οι άνθρωποι πρέπει να είναι ελεύθεροι να ιδρύουν κόμματα, παρατάξεις, οργανώσεις και να διαδίδουν τις απόψεις τους στο πλαίσιο συμφωνημένων αρχών(Σύνταγμα).

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Μαρ 2010, 20:27 
Χωρίς σύνδεση
Banned

Εγγραφη: 11 Οκτ 2009, 12:37
Δημοσ.: 133
μπορει καποιος απο τους εκπροσωπους κομματων με απολυτη ειλικρεινια βγαζοντας την κλασικη μασκα να μας εξηγησει ποιοι ειναι οι στοχοι των παραταξεων?μηπως οι φοιτητικες εκλογες το μαιο?λεω εγω τωρα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Μαρ 2010, 20:36 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Η συζήτηση εδώ είναι για το forum όχι για τις παρατάξεις.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 22 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: