forum.math.uoa.gr

Forum του Τμήματος Μαθηματικών
Ημερομηνία 22 Σεπ 2017, 19:03

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 75 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αποτελέσματα Εξετάσεων Χειμερινού Εξαμήνου 2009-2010
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 25 Μαρ 2010, 15:50 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 23 Νοέμ 2006, 10:32
Δημοσ.: 1888
Aeratos20vv έγραψε:
blue-fairy έγραψε:
Το θεωρείς λοιπόν λογικό να μας κατηγορείς για κάτι που κάνουμε εθελοντικά και για να βοηθήσουμε???

Εσείς είστε υπεύθυνοι του φόρουμ, δεν σας ανάγκασε κανένας να αναλάβετε αυτή την αρμοδιότητα...
Εκεί πήγαινε το εθελοντικά. :wink:

Aeratos20vv έγραψε:
και σαν moderators που είστε έχετε κάποιες παραπάνω αρμοδιότητες από τους απλούς χρήστες...Μην μας κοπανάς λοιπόν ότι κοπιάζεις εθελοντικά..!!!Φιλικά πάντα!!! :har:
Έλεος!!! Γιατί εθελοντικά δε κοπιάζουν; Και το να είσαι υπέυθυνος για το forum σημαίνει φροντίζω να διατηρώ των τάξη που νομίζω το πετυχαίνουν, όχι φροντίζω να ενημερώνω πότε βγήκε το μάθημα. Δεν είναι και δούλοι μας.

Spoiler:
Τελικά πιο offtopic θέμα δεν υπάρχει. 19 σελίδες αποτελέσματα εξετάσεων, καλά πόσα μαθήματα έχουμε; :P

Τελευταία επεξεργασία απο eliascm21 την 25 Μαρ 2010, 15:51, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 25 Μαρ 2010, 15:51 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 17 Σεπ 2008, 15:23
Δημοσ.: 1575
δεν ειναι υποχρεωση τους αλλα τους βλεπετε πως μιλανε??το φορουμ μας,τα αποτελεσματα μας,μην γραφετε οτι να ναι,μην μιλας ετσι ειδικα σε γυναικες..η ζωη μας...μην τους κουνησει....

τωρα θα πουν καποιοι οτι εμενα μενδιαφερει μονο να ενημερωνομαι για τα αποτελεσματα μου...δεν ειναι ετσι...εχω γραψει κι εχω πει πολλες οτι το ταδε μαθημα εχει βγει και που..

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 25 Μαρ 2010, 15:56 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 29 Μάιος 2008, 00:20
Δημοσ.: 767
Επανασταση αδερφια συμφωνα και με το κλιμα της ημερας!!!!δωστε το φορουμ στον λαο του....κατω οι κατακτητες!!!!! :P :P :P
περα απο την πλακα τωρα.μαθαμε τιποτα για φυσικη μετεωρολογια???

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 25 Μαρ 2010, 16:55 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 29 Ιούλ 2009, 20:34
Δημοσ.: 129
sparkgirl έγραψε:
η αχαριστια ειναι αμαρτημα να το προσεξεις....

χαχα...Εσύ έχεις μεγάλη πλάκα...!!!Αυτό που θέλω να πω είναι ότι ήταν επιλογή τους να γίνουν moderator...δεν τους έβαλε κανείς το πιστόλι στο κεφάλι και τους είπε θα γίνεις moderator...Αυτό σημαίνει ότι από μόνοι τος έχουν την όρεξη και τη θέληση να βοηθάνε με κάθε τρόπο στην ομαλή και όμορφη λειτογουργία του φορουμ και να αναλάβουν κάποιες παραπάνω υποχρεώσεις...και για να απαντησω και στο φίλο πιο κάτω, μέσα στις αρμοδιότητες τους δεν είναι μόνο να επιβλέπουν την τάξη εδώ μέσα....(Αν κάποιοι νομίζουν οτι οι moderator είναι υπεύθυνοι μόνο για αυτό κάνουν μεγάλο λάθος...δεν είναι αστυνομικοί!!!)

Τέλος πάντων εγώ δεν έχω κανένα παράπονο, είναι κάποιοι που κανουν πολύ καλή δουλειά...Απλά επειδή η κοπελίτσα είπε, "μας κατηγορείς για κάτι που κάνουμε εθελοντικά..??" και εγώ της απαντώ ότι δεν είναι σωστό να μας κοπανάει (η αλλιώς αν δεν αρέσει η λέξη, υπενθυμίζει) ότι κάνει μια δουλειά εθελοντικά από τη στιγμη που η ίδια έχει συμφωνήσει από μόνη της για αυτό...Και επίσης το κάνω κάτι εθελοντικά δεν σημαίνει ότι αυτό το κάτι δεν πρέπει να γίνεται σωστά...(δεν είναι κάτι προσωπικό, απλά οποιοσδήποτε έχει δικαίωμα να παρατηρήσει και να πεί αν κάτι δε του αρέσει)...

όχι επειδή δουλεύω εθελοντικά, δε σηκώνω ούτε μύγα στο σπαθί μου...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 25 Μαρ 2010, 17:40 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 28 Φεβ 2006, 00:06
Δημοσ.: 5211
edit:
Θα συμφωνήσω απλά με την sparkgirl.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 25 Μαρ 2010, 18:04 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 26 Σεπ 2007, 10:48
Δημοσ.: 71
Aeratos20vv έγραψε:
sparkgirl έγραψε:
η αχαριστια ειναι αμαρτημα να το προσεξεις....

χαχα...Εσύ έχεις μεγάλη πλάκα...!!!Αυτό που θέλω να πω είναι ότι ήταν επιλογή τους να γίνουν moderator...δεν τους έβαλε κανείς το πιστόλι στο κεφάλι και τους είπε θα γίνεις moderator...Αυτό σημαίνει ότι από μόνοι τος έχουν την όρεξη και τη θέληση να βοηθάνε με κάθε τρόπο στην ομαλή και όμορφη λειτογουργία του φορουμ και να αναλάβουν κάποιες παραπάνω υποχρεώσεις...και για να απαντησω και στο φίλο πιο κάτω, μέσα στις αρμοδιότητες τους δεν είναι μόνο να επιβλέπουν την τάξη εδώ μέσα....(Αν κάποιοι νομίζουν οτι οι moderator είναι υπεύθυνοι μόνο για αυτό κάνουν μεγάλο λάθος...δεν είναι αστυνομικοί!!!)

Τέλος πάντων εγώ δεν έχω κανένα παράπονο, είναι κάποιοι που κανουν πολύ καλή δουλειά...Απλά επειδή η κοπελίτσα είπε, "μας κατηγορείς για κάτι που κάνουμε εθελοντικά..??" και εγώ της απαντώ ότι δεν είναι σωστό να μας κοπανάει (η αλλιώς αν δεν αρέσει η λέξη, υπενθυμίζει) ότι κάνει μια δουλειά εθελοντικά από τη στιγμη που η ίδια έχει συμφωνήσει από μόνη της για αυτό...Και επίσης το κάνω κάτι εθελοντικά δεν σημαίνει ότι αυτό το κάτι δεν πρέπει να γίνεται σωστά...(δεν είναι κάτι προσωπικό, απλά οποιοσδήποτε έχει δικαίωμα να παρατηρήσει και να πεί αν κάτι δε του αρέσει)...

όχι επειδή δουλεύω εθελοντικά, δε σηκώνω ούτε μύγα στο σπαθί μου...

1ον:Να προσέχεις πως απευθύνεσαι στους υπόλοιπους.Τα κοπελίτσες αλλού..

(Για τους επίδοξους επικριτές μου, η κοπέλα είναι αδερφή μου.Οπότε μην δω κανέναν να λέει τι με νοιάζει εμένα.)

2ον:Είπανε 100 φορές.Πείτε τι δεν σας αρέσει, τι σας αρέσει, πως τρώτε τα μακαρόνια, πως κοιμάστε το βράδυ και πως κάνετε αποτρίχωση..Απλά πείτε το σε άλλο topic.

3ον:Όπως εθελοντικά δουλεύουν τα παιδιά, έτσι κ οι υπόλοιποι εθελοντικά γράφουμε.Οπότε όποιος διαφωνεί ας κράξει όσο θέλει σε άλλο topic πάλι και αν πάλι δεν ικανοποιηθεί ας γράφει σε άλλο forum μετά.

Υ.Γ.:Ρίξτε και σε εμένα ένα ban να γράψω σε άλλο topic την επόμενη φορά!

Τελευταία επεξεργασία απο vooterooney την 25 Μαρ 2010, 18:06, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 25 Μαρ 2010, 18:06 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 15 Σεπ 2008, 13:36
Δημοσ.: 108
νομιζω οχι μυγα δεν σηκωνουν στο σπαθι τουσ οι mod αλλα ειναι και πολυ ανεκτικη καπιεσ φορεσ. ο καθενασ μπενει λει την σαχλαμαρα του σε αρκετα θεματα(οπωσ ενδεχομενοσ μπορει να εχω κανει και εγω αλλα προσπαθω να μην το ξανα κανω,ανθρωπη ειμαστε) και μετα αν του πουνε και κατι αρχιζει και φερετε λεσ και του ειπανε δεν επιτρεπετε να μηλασ(δεν απευθηνομε σε καποιον συγκεκριμενα) ασ κρατησουμε τον "χωρο καθαρο", το forum ειναι δικο μασ..

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 25 Μαρ 2010, 18:33 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 29 Ιούλ 2009, 20:34
Δημοσ.: 129
vooterooney έγραψε:
1ον:Να προσέχεις πως απευθύνεσαι στους υπόλοιπους.Τα κοπελίτσες αλλού..

Ηταν εντελως καλοπροαίρετο!!!Τώρα αν εσύ θες να παρεξηγηθείς δεν μπορώ να κάνω κάτι!!!

Τέλος πάντων παιδιά, εγώ δεν κατηγόρησα κανέναν πάντως και ούτε αχάριστος είμαι, απλά διάβασα κάτι που μου κάθησε κάπως στραβά...Δεν πάει να πει οτι δεν θα ασκώ κριτική η ότι δεν θα λέω αν κάτι δε μου αρέσει επειδή η δουλειά που κάνουν κάποιοι είναι εθελοντική!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 25 Μαρ 2010, 22:19 
Χωρίς σύνδεση
Banned

Εγγραφη: 11 Οκτ 2009, 12:37
Δημοσ.: 133
ρε παιδια ηρεμηστε μες στην τσιτα ειστε..ειπαμε εδω μονο αποτελεσματα εξετασεων οχι ασχετα θεματα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 26 Μαρ 2010, 00:48 
Χωρίς σύνδεση
Banned

[quote="S.G."]μην μιλας ετσι ειδικα σε γυναικες..quote]

καλα επειδη ειναι γυναικα δν εχει να λεει αυτο..το ιδιο δικαιωμα εχει να μιλαει οποιος κ αν ειναι απεναντι του

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 26 Μαρ 2010, 01:32 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 28 Φεβ 2006, 00:25
Δημοσ.: 4855
Τοποθεσια: Χολαργός
Aeratos20vv έγραψε:

Sorry για το off-topic και είμαι σίγουρος ότι σύντομα θα μεταφερθεί.

1) Σε μερικούς κάποιοι παλιότερα τους βάλαμε το πιστόλι στο κρόταφο γιατί θέλαμε βοήθεια. :P

2) Εσύ κάνεις μεγάλο λάθος αν νομίζεις ότι οι mods και οι διαχειριστές έχουν κάποια άλλη δουλειά εκτός από το να επιβλέπουν την τάξη σε ένα φόρουμ :wink:
Το λέει εξάλλου και ξεκάθαρα ο κανονισμός του φόρουμ :wink: Δεν νομίζω να μην τον έχεις διαβάσει? :roll: Γιατί για να γραφτείς έχεις πει ότι τον αποδέχεσαι.
Κάτω κάτω λοιπόν λέει με έντονα γράμματα
"Ο ρόλος των διαχειριστών και των συντονιστών περιορίζεται στην τήρηση της ομαλούς λειτουργίας του forum και την εφαρμογή του κανονισμού."

Πραγματικά το συγκεκριμένο topic με τα αποτελέσματα δεν υπήρχε παλιότερα (για διάφορους λόγους που δεν είναι τις στιγμής) και απλά αποφάσισαν κάποια άτομα με μεράκι να το προσθέσουν και να το συντηρούν. Δεν είναι καθόλου μέσα στις υποχρεώσεις ενός moderator ή administrator. Θέλουν και το κάνουν.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 26 Μαρ 2010, 01:53 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 28 Αύγ 2006, 10:35
Δημοσ.: 399
Τοποθεσια: ΑΧΑΡΝΑΙ
Τόσο δύσκολο είναι να συγκεντρώσουμε σε ένα θέμα μόνο τα αποτελέσματα; Όταν βλέπω καινούρια δημοσιεύση σε αυτό το θέμα κάθε φορά αγχώνομαι για τα αποτελέσματα. Συμμεριστείτε την αγωνία μας και συζητήστε τις όποιες διαφωνίες σας σε άλλο topic. Συγγνώμη αν είμαι απότομη... :(

Μην σταματάτε ποτέ να ελπίζετε!!!
Θετική σκέψη!!!
Think positive!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 26 Μαρ 2010, 15:51 
Χωρίς σύνδεση
Banned

jmarkou αν σε πιανουν τα ψυχολογικα σου τοσο ευκολα τοτε ειναι δικο σου προβλημα να πας να το κοιταξεις

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 26 Μαρ 2010, 16:21 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 28 Φεβ 2006, 00:06
Δημοσ.: 5211
chris-s έγραψε:
jmarkou αν σε πιανουν τα ψυχολογικα σου τοσο ευκολα τοτε ειναι δικο σου προβλημα να πας να το κοιταξεις
Ο χρήστης chris-s αποκλείστηκε από το forum για μία ημέρα. Λόγω flaming και επανειλημμένες παραβιάσεις κανονισμού.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Ημαρτον πια...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 31 Μαρ 2010, 14:26 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 01 Οκτ 2008, 16:37
Δημοσ.: 921
Ξέρουμε τίποτα για αναβαθμολόγηση γραμμικής Ι και φιλοσοφίας των μαθηματικών :?: :?:

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 75 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: