forum.math.uoa.gr

Forum του Τμήματος Μαθηματικών
Ημερομηνία 18 Νοέμ 2017, 17:51

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 75 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αποτελέσματα Εξετάσεων Χειμερινού Εξαμήνου 2009-2010
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Μαρ 2010, 20:37 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 23 Δεκ 2008, 12:51
Δημοσ.: 1739
Τοποθεσια: Καφενειο
GeorgiaS έγραψε:
Τοση αγωνια ,τοσος αγωνας για το τιποτα...

σαν απολογισμος πολεμου ειναι :P

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Μαρ 2010, 20:52 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 30 Μάιος 2006, 18:52
Δημοσ.: 1754
Τοποθεσια: Ν.Σμύρνη
S.G. έγραψε:
βαρεθηκα να διαβαζω συνεχεια αυτο το παραμυ8ι "μην γραφετε εδω τπτ εκτος απο τα αποτελεσματα"...ελεος δλδ.....πως μπορεις να πεις σε καποιον μην γραφεις..μην κανεις το ενα μην κανεις το αλλο??....υποτιθεται το φορουμ ειναι μεσο ελευθερης εκφρασης...ποιος ειμαι εγω που θα υποδειξω και σε σενα μην κανεις αυτο αλλα κανε κατι αλλο?....τι'ναι αυτο το πραγμα ρε...

Αφου εχετε κανει το τοπικ #$%%^&^ θα μιλησω κι'έγω...
Εχετε μεγαλο προβλημα αντιληψης ΟΛΟΙ εσεις που γραφετε εδω ασχετα απο τα αποτελεσματα;;;;;; Το τοπικ λεγεται Αποτελέσματα Εξετάσεων Χειμερινού Εξαμήνου 2009-2010 ΟΧΙ ΧΑΒΑΛΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ...
Το λεμε συνεχως και εσεις το χαβαλε σας...Δεν σεβεστε τιποτα...Υπαρχουν 1000 τοπικ για κουβεντα...Εδω πρεπει να την κανετε;;;;;;;;;;;; :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Μαρ 2010, 21:03 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 27 Σεπ 2007, 13:25
Δημοσ.: 838
Τοποθεσια: πειραιάς
Δεν έχω γράψει τόσο καιρό αλλά δεν γίνεται άλλο!
Παρακαλείται ο καθένας προσωπικά να μην παπαριάζει εδώ και αυτός συνεχίζει τη δουλειά του!

Επίσης
S.G. έγραψε:
βαρεθηκα να διαβαζω συνεχεια αυτο το παραμυ8ι "μην γραφετε εδω τπτ εκτος απο τα αποτελεσματα"...ελεος δλδ.....πως μπορεις να πεις σε καποιον μην γραφεις..μην κανεις το ενα μην κανεις το αλλο??....υποτιθεται το φορουμ ειναι μεσο ελευθερης εκφρασης...ποιος ειμαι εγω που θα υποδειξω και σε σενα μην κανεις αυτο αλλα κανε κατι αλλο?....τι'ναι αυτο το πραγμα ρε...

Δε καταλαβαίνεις ότι το φόρουμ έχει κάποιους κανόνες?Και ας μην συμφωνείς με αυτόν τον-έστω και άτυπο-κανόνα,δεν σέβεσαι τόσους συμφοιτητές σου που αγωνιούν και αγχώνονται για το πότε θα βγει το μάθημα που περιμένουν?Το μπουρδέλοτόπικ το κάθε μάθημα γιατί το έχει?Για να γράφουμε ότι μας...αρέσει!!!Στην τελική τόσοι συμφοιτητές σου σε έχουν παρακαλέσει(όχι εσένα μόνο αλλά και τον καθένα που παπαριάζει δες το αμέσως προηγούμενο ποστ του Dark Earl)δε μπορείς να το σεβαστείς εσύ και ο καθένας?

Λοιπόν επειδή σίγουρα θα ξανά γράψει κάποιος την παπαριά του(όπως την γράφω και εγώ αυτή τη στιγμή!)θα πρότεινα στους moderators να είναι κλειδωμένο το συγκεκριμένο τόπικ και όσοι θέλουν να ενημερώσουν να το κάνουν μέσω των moderators με pm.Μπορεί να αργεί έτσι το "πράγμα" αλλά σίγουρα θα λυθεί το πρόβλημα!
Μπορεί να βγήκαν σχεδόν όλα τα αποτελέσματα αλλά έχει ξεμπουρδελέψει τελειώς,δείτε το για την επόμενη εξεταστική!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Μαρ 2010, 21:10 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 17 Σεπ 2008, 15:23
Δημοσ.: 1575
κι εγω αγωνιω για τα αποτελεσματα αλλα δεν βγηκα να πω σε κανεναν τπτ....γτ δε βρισκω το λογο...εφοσον εδω ανακοινωνονται τα αποτελεσματα εδω ειναι και οπου θα μπορουσε κανεις να ρωτησει για το ποτε θα βγει καποιο μαθημα αν καποιος ξερει θα απαντησει...αντε να καθομαι εγω να ψαχνω το αντιστοιχο υποφορουμ του καθε μαθηματος για να ρωταω αν βγηκε...δεν ειναι καθολου βολικο ενω εδω μπαμ μπαμ το γραφεις....

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Μαρ 2010, 21:12 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 30 Μάιος 2006, 18:52
Δημοσ.: 1754
Τοποθεσια: Ν.Σμύρνη
S.G. έγραψε:
αντε να καθομαι εγω να ψαχνω το αντιστοιχο υποφορουμ του καθε μαθηματος για να ρωταω αν βγηκε...δεν ειναι καθολου βολικο ενω εδω μπαμ μπαμ το γραφεις....

Αυτο ακριβως λεμε κι'εμεις...Εσυ να κανεις τη δουλεια σου και οι αλλοι στα τετοια μας...Αυτα ειναι!!!!Δωσε!!!

Τελευταια φορα που γραφω οφ τοπικ εδω ...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Μαρ 2010, 21:20 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 28 Φεβ 2006, 00:06
Δημοσ.: 5211
S.G. έγραψε:
....υποτιθεται το φορουμ ειναι μεσο ελευθερης εκφρασης...
Και στην οδήγηση ελεύθερος είσαι να πας όπου θέλεις, αλλά πρέπει να τηρείς τουλάχιστον τους στοιχειώδεις κανόνες. Θα συμφωνήσω ότι είναι θέμα έλλειψης σεβασμού προς τους συμφοιτητές. Κάποια άτομα έχουν ζητήσει να τους στέλνετε ειδοποίηση για κάθε δημοσίευση, που σημαίνει ότι η κάθε "εξυπνάδα" που γράφεται αμέσως τους αναστατώνει.

lazkan αυτό που προτείνεις είναι εξίσου αργό με την ενημέρωση του κεντρικού topic, το πολύ πολύ να ανοιχτεί και τρίτο για το ίδιο θέμα, αλλά δεν ξέρω αν θα βοηθήσει. Δυστυχώς ακόμη και η απομάκρυνση των άσχετων δημοσιεύσεων δεν βοηθάει γιατί:
1.ήδη έχει σταλεί το email
2.όποιος κάνει την απομάκρυνση θα ενημερώσει και το κεντρικό θέμα.

SG δεν είναι μόνο η ερωτήσεις, αλλά και τα σχόλια κ.α.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Μαρ 2010, 21:40 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

lazkan έγραψε:
Παρακαλείται ο καθένας προσωπικά να μην παπαριάζει εδώ και αυτός συνεχίζει τη δουλειά του!

Επίσης
S.G. έγραψε:

Δε καταλαβαίνεις ότι το φόρουμ έχει κάποιους κανόνες?Και ας μην συμφωνείς με αυτόν τον-έστω και άτυπο-κανόνα,δεν σέβεσαι τόσους συμφοιτητές σου που αγωνιούν και αγχώνονται για το πότε θα βγει το μάθημα που περιμένουν?Το μπουρδέλοτόπικ το κάθε μάθημα γιατί το έχει?Για να γράφουμε ότι μας...αρέσει!!!Στην τελική τόσοι συμφοιτητές σου σε έχουν παρακαλέσει(όχι εσένα μόνο αλλά και τον καθένα που παπαριάζει δες το αμέσως προηγούμενο ποστ του Dark Earl)δε μπορείς να το σεβαστείς εσύ και ο καθένας?

Λοιπόν επειδή σίγουρα θα ξανά γράψει κάποιος την παπαριά του(όπως την γράφω και εγώ αυτή τη στιγμή!)θα πρότεινα στους moderators να είναι κλειδωμένο το συγκεκριμένο τόπικ και όσοι θέλουν να ενημερώσουν να το κάνουν μέσω των moderators με pm.Μπορεί να αργεί έτσι το "πράγμα" αλλά σίγουρα θα λυθεί το πρόβλημα!
Μπορεί να βγήκαν σχεδόν όλα τα αποτελέσματα αλλά έχει ξεμπουρδελέψει τελειώς,δείτε το για την επόμενη εξεταστική!!!

τι μιλας ρε μαλακα;μολις εκανες αυτο που κραζεις ενω θα μπορουσες να ανοιξεις ξεχωριστο topic!
pwned και log out

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Μαρ 2010, 21:43 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 04 Μάιος 2006, 13:21
Δημοσ.: 666
Dark Earl έγραψε:
lazkan έγραψε:

Επίσης
S.G. έγραψε:

τι μιλας ρε μαλακα;μολις εκανες αυτο που κραζεις ενω θα μπορουσες να ανοιξεις ξεχωριστο topic!
pwned και log out

ξερετε ποσο ηρθε ο βαζελος ?

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Μαρ 2010, 21:52 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 27 Σεπ 2007, 18:07
Δημοσ.: 1920
sofos έγραψε:
ξερετε ποσο ηρθε ο βαζελος ?

1-0 εχασε... :happy:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Μαρ 2010, 21:53 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 12 Οκτ 2007, 13:08
Δημοσ.: 1081
Τοποθεσια: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Προς διαχειριστες : Στο forum mathath (που υπηρχε παλιοτερα, δε ξερω τωρα) υπηρχαν δυο διαφορετικα topics, ενα που λεγοταν 'Συζητηση για τα αποτελεσματα των εξετασεων' και ενα αλλομε την ονομασια 'Αποτελεσματα εξετασεων μονο (ή καπως ετσι)'.Γιατι δεν κανετε κατι αντιστοιχο και δω ετσι ωστε να αποφευγουμε τη γκρινια ?
Προταση απλα...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Ημαρτον πια...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Μαρ 2010, 22:03 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

ZXC έχουμε ήδη δύο, και η άλλη επιλογή είναι να για κάθε μάθημα κάθε υποφόρουμ.

Dark Earl νομίζω έχεις ξεφύγει κατά πολύ από τους κανονισμούς.
Και για τους υπόλοιπους πόσο δύσκολο είναι να σεβαστείτε τους συμφοιτητές σας δηλαδή;

Το παρόν θέμα μεταφέρθηκε από την Spamarena.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Μαρ 2010, 22:06 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 27 Σεπ 2007, 13:25
Δημοσ.: 838
Τοποθεσια: πειραιάς
Αφού μιλάμε και για αθλητικά εκτώς των άλλων εδώ κολλάει ένα σύνθημα των ολυμπιακών αλλά με μια μικρή αλλαγή!
Είστε λαγοί και χούλιγκανς στα flamings(όχι στα σπρέι)!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Μαρ 2010, 22:14 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

yosi έγραψε:
Τα αποτελέσματα συγκεντρώνονται στη γενική ανακοίνωση: Ανακοινώσεις Βαθμολογιών Χειμερινού Εξαμήνου 2009-2010, οπότε για να αποφεύγεις τη συζήτηση περι αποτελεσμάτων μπορείς να κοιτάς μόνο αυτό.

word

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Μαρ 2010, 22:17 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

theodore έγραψε:
Δεν έχετε άδικο, αλλά εντάξει ένα ευχαριστώ λένε, να τους το κόψουμε;
Ή να σπάσουμε στα τρία πλέον το θέμα, εδώ η ανακοίνωση, εδώ ενημερώνετε και εδώ ευχαριστείτε;
Το κεντρικό θέμα αυτό τον σκοπό έχει να συγκεντρώνονται όλα, και στο άλλο να λέγονται διάφορα.
Πολλές φορές έχουν προκύψει και αντιδράσεις για τους βαθμούς, αυτά θα τα στέλνουμε σε 4ο θέμα;

Αν έχει κανείς καμία καλή πρόταση ok, αλλά να τα στέλνουμε ως spam ή να γίνονται παρατηρήσεις επειδή ευχαριστούν ή χαίρονται με τον βαθμό το θεωρώ υπερβολικό.

Πρόσεξε καλύτερα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Μαρ 2010, 22:18 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

theodore έγραψε:
ZXC έχουμε ήδη δύο, και η άλλη επιλογή είναι να για κάθε μάθημα κάθε υποφόρουμ.

Dark Earl νομίζω έχεις ξεφύγει κατά πολύ από τους κανονισμούς.
Και για τους υπόλοιπους πόσο δύσκολο είναι να σεβαστείτε τους συμφοιτητές σας δηλαδή;

Το παρόν θέμα μεταφέρθηκε από την Spamarena.

ο lazkan δεν ηταν οτι ειπε οτι παπαριαζουμε;
pwned και exterminate

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 75 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: