forum.math.uoa.gr

Forum του Τμήματος Μαθηματικών
Ημερομηνία 16 Νοέμ 2018, 13:20

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 100 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόταση για αλλαγή του τρόπου λειτουργίας του forum
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Οκτ 2009, 12:31 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 28 Φεβ 2006, 00:25
Δημοσ.: 4862
Τοποθεσια: Χολαργός
στάθης έγραψε:
Το να κόψεις ολόκληρη την κουβεντούλα από το φόρουμ είναι μια άποψη που εκφράστηκε πιο πάνω από κάποιον. Θα χάσεις βέβαια την ευκαιρία να συζητάς για τον Παναθηναϊκό. Όσοι εξασκούν το άθλημα των μαθηματικών δεν θα μείνουν χωρίς δουλειά. Από τη στιγμή που θέλεις ευρύτερη θεματολογία, δεν μπορείς να αποκλείσεις ομάδες φοιτητών που κινούνται πολιτικά. Αν κοινοποιούν τις απόψεις τους θα κριθεί και το τι λένε. Αυτοί οι επιτηρητές έχουν μου φαίνεται μεγάλη ιδέα για την ευθυκρισία τους.

Μην ανησυχείς έχω μέρη να συζητάω για την ομάδα μου. 8) (Μάλιστα σε τέτοια μέρη είναι και κομμένες μαχαίρι οι πολιτικές συζητήσεις, αλλά δεν απαγορεύουν τπτ άλλο σαν θέμα συζήτησης. :twisted: Μάλλον ακόμα και οι οπαδοί έχουν μυαλό)
Από την στιγμή που εσύ όρισες την θεματολογία, μπορείς να κάνεις ότι θες. Και κάνεις ένα λάθος σίγουρα εσκεμμένα με στόχο να προκαλέσεις. Δεν απαγορεύονται οι πολιτικές συζητήσεις στο φόρουμ. Απαγορεύεται η προπαγάνδα των παρατάξεων. Αν πεις τις απόψεις σου θα ακουστούν και θα γίνουν σεβαστές, τουλάχιστον από τα άτομα του team. Αν όμως θες να το παίξεις παπαγαλάκι sorry κιόλας, αλλά αδιαφορούμε να σε ακούσουμε. Παπαγαλάκια vs Ανθρώπων με απόψεις. Χμμμ εσύ τι θα διάλεγες?
Όσο για τους επιτηρητές που σχολιάζεις. Άνθρωποι είναι και αυτοί οπότε μπορεί να κάνουν λάθη, αλλά μήπως εσύ νομίζεις ότι δεν κάνεις λάθη? Άρα μήπως πρέπει να αρχίσεις να αναρωτιέσαι και για την δικιά σου ευθυκρισία? :roll:

Αυτό είναι το τελευταίο μου post σε αυτό το θέμα. Σκοπός μου ήταν να εξηγήσω τουλάχιστον την αρχική πολιτική αυτού του φόρουμ. Γνωρίζω καλά ότι δεν πρόκειται να σου άλλαζα γνώμη. Στην τελική η λύση είναι εύκολη σε όποιον δεν αρέσει ένα φόρουμ και ο τρόπος που λειτουργεί. Σταματάει να γράφει ή ανοίγει δικό του φόρουμ. Το μαθηματικό αντέχει πάνω από 1 φόρουμ. Και το έχει αποδείξει όταν μια περίοδο υπήρχαν 3 ταυτόχρονα που πήγαιναν και καλά. (Τα άλλα κλείσανε για λόγους καθαρά προσωπικών κολλημάτων)

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Πρόταση για αλλαγή του τρόπου λειτουργίας του forum
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Οκτ 2009, 12:36 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 01 Ιουν 2008, 21:18
Δημοσ.: 1160
Τοποθεσια: Αθήνα
Στο καλό να πας, εγώ έβαλα ένα θέμα. Όπως βλέπεις συμμετέχω.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Πορνογραφία
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Οκτ 2009, 12:56 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 18 Μαρ 2006, 17:51
Δημοσ.: 830
στάθης έγραψε:
Marilena, είναι εντυπωσιακό το γεγονός ότι αν κάποιος θελήσει να εκφράσει εδώ (στα κοινωνικά-πολιτικά) καθαρά πολιτικές θέσεις (ας πούμε κάποιου κόμματος) θεωρείτε ότι χρησιμοποιεί το φιλόξενο αυτό φόρουμ για προπαγάνδα (και απαγορεύετε τις ξεκάθαρες πολιτικές τοποθετήσεις). Αν το ψάξω λίγο θα σου δώσω παραδείγματα (π.χ. redhotchilimides). Αντιθέτως, ο κάθε κομπλεξικός μπορεί να χρησιμοποιεί το χώρο γιατί "εκφράζει ελεύθερα τις προσωπικές του απόψεις" και να κάνει συστηματική προπαγάνδα. Αυτός είναι ο ορισμός του "σκέπτεσθαι ανεξάρτητα" και της "ελευθερίας λόγου". Το λιγότερο που θα έπρεπε να κάνετε θα ήταν να δώσετε συγκεκριμένο χώρο (μέσα στο φόρουμ) στις φοιτητικές παρατάξεις ή ομάδες (όλες ανεξαιρέτως) για να δημοσιοποιούν και να συζητούν τις απόψεις τους.

Αυτά τα ολίγα, στο συγκεκριμένο άσχετο θέμα.

To post μεταφέρθηκε από την πορνογραφία εδώ που νομίζω ταιρίαζει καλύτερα και επειδή πήγε λόγω μεταφοράς στην δεύτερη σελίδα (συγγνώμη που άργησα) το παραθέτω κιόλας πριν να απαντήσω (αφού αναφέρεσαι προσωπικά σε εμένα).

Δεν απαγορεύουμε τις πολιτικές τοποθετήσεις, με την έννοια ότι δεν απαγορέψαμε ποτέ σε μέλη παρατάξεων να γράψουν τις απόψεις τους, ούτε είπαμε ποτέ σε κάποιον να μην αναφέρει ονομαστικά κάποιο κόμμα. Ξέρω ότι υπάρχουν παιδιά από πολλές παρατάξεις που γράφουν στο forum και κανείς δεν τους απαγόρεψε να εκφραστούν σε οποιαδήποτε παράταξη και αν ανήκουν.
Με την ίδια ακριβώς λογική το θέμα του αν πιστεύετε στο θεό, έγραψαν και άτομα που πιστεύουν και άτομα που δεν πιστεύουν καθώς και σε διάφορα άλλα topics που έχουν ασχοληθεί με τις θρησκείες. Με ακριβώς αυτή τη λογική οποιαδήποτε και να είναι η άποψη του άλλου μπορεί να την εκφράζει όσο είναι σύμφωνη με τον κανονισμό(δεν προσβάλλει τους άλλους χρήστες). Ωστόσο δεν επιθυμούμε να μπαίνουν πολιτικές παρατάξεις για να μαζέψουν ψήφους. Με την ίδια νοοτροπία απαγορεύουμε και τις θρησκευτικές διαφημήσεις και ακριβώς το ίδιο με τις κλασσικές διαφημήσεις (είτε πρόκειται για μαγαζιά, είτε για sites είτε δεν ξέρω και εγώ τι άλλο). Οπότε δεν καταλαβαίνω σε ποιόν προσυλητισμό αναφέρεσαι? Του parkour επειδή noxteryn είχε ανοιξεί ένα τέτοιο thread? Με την ίδια λογική πρέπει να έκλεινε και το topic για τη γυμναστική με βάρη (γιατί προωθεί το συγκεκριμένο είδος γυμναστικής) ή το topic με την κατασκευή κεριών (γιατί προωθεί ως εξωσχολική δραστηριότητα το να φτιάχνει κάποιος κεριά αντί να κάνει οτιδήποτε άλλο) και ούτω καθ εξής.

Ο καθένας μπορεί να εκφράζει τις απόψεις του αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι το φορουμ θα είναι ένας χώρος προεκλογικής εκστρατείας κομμάτων για παράδειγμα. Τέλος μην ξεχνάς ότι δεν σβήνουμε κανένα post οπότε ακόμα και έτσι να το δεις δεν φιμώνεται κάποια άποψη. Ωστόσο δεν είναι φορουμ "ομάδων ατόμων" είναι φόρουμ μεμονωμένων ατόμων. Εκτιμάμε την ατομική έκφραση. :)

Δεν μπορώ να σκεφτώ ποιο μέλος θα ήθελε να γράψει κάτι στο forum και δεν θα έβρισκέ κατάλληλη θεματική ενότητα. :? Από οικολογία μέχρι το αν υπάρχει ζωή στο διάστημα, και από το αν ισχύει ένα θεώρημα μέχρι το αν κάποιος είναι υπέρ ή κατά της ευθανασίας. Γιατί να πρέπει να δημιουργήσουμε ξεχωριστό χώρο για τις διάφορες ομάδες? Τα μέλη τους από μόνα τους δεν έχουν απόψεις? Οπότε δυσκολεύομαι να δω σε τι αναφέρεσαι, αν θα ήθελες να μου πεις τι έχεις υπόψην σου που δεν μπορεί να εκφραστεί στο forum αυτό.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Οκτ 2009, 13:11 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 26 Ιουν 2006, 11:19
Δημοσ.: 582
στάθης έγραψε:
Οδηγεί στην ταύτιση του υποφόρουμ "κοινωνικά-πολιτικά" με συζητήσεις "ατόμων με ειδικές ανάγκες" για θέματα της πλάκας.

Dark Earl έγραψε:
Τι ακριβως εννοεις λεγοντας "ατομα με ειδικες αναγκες" και "θεματα της πλακας";

στάθης έγραψε:
Dark Earl πήγαινε και δες. Ποιό να πρωτοπάρω? αυτό? Έχεις μια τάση να ξεχειλώνεις τις συζητήσεις.

Να πω την αληθεια, κ εγω οταν διαβασα την πανω φραση σου Σταθη δν καταλαβα τι εννοουσες, δηλ ο,τι ειχες την αποψη οτι καθε συζητηση που εχει γινει στο "κοινωνικά-πολιτικά" που δν εχει να ασχλολειται με τα κομματα, παραταξεις κλπ δν αξιζει. που τη θεωρω εσφαλμενη.

Ανοιξα το θεμα που ειχες παραθεσει απο τον red hot tsilimides (καπως ετσι) κ απο την πρωτη παραγραφο καταλαβα οτι ειναι copy-paste ανακοινωση (κ γι'αυτο ακριβως τον λογο δν το διαβασα ολοκληρο), ενω το αλλο που παρεθεσες (καποιου jordanEMP) ηταν πιο αυθορμητο, φαινοταν τελοσπαντων οτι ειχε κατσει να το γραψει το παιδι κ ηταν πιο συζητησιμο.
Με λιγα λογια συμφωνω με τον Trelosnikos οτι ειναι προτιμοτερο στο φορουμ αυτο να γραφονται ατομικες αποψεις, σκεψεις, ιδεες κλπ. παρα να γραφονται de facto αποφασεις,ανακοινωσεις ή ετοιμα πλαισια προς ψηφιση κλπ (που προερχονται απο ομαδες ατομων). Αν ηθελα να διαβασω κατι τετοιο, αρκουσε να μαζεψω τις φυλλαδες που λες, απο τη σχολη ή απο συγκεκριμενα sites, να παρω τυπωμενα τα πλαισια (που ειναι ασχημο κατα τη γνωμη μου να υπαρχουν απο πριν την γεν.συνελευση ετοιμα, κ να μην δημιουργουνται μεσα σε αυτην-αλλα αυτο ειναι αλλη συζητηση). Γενικα προτιμω απο το φορουμ να παρω κατι που δν μου προσφερουν τα παραπανω (εκτος απο την γεν. συνελευση), την αμεσοτητα στη συζητηση, την αμεση ενημερωση για θεματα σχολης (χωρις να εμπλεκονται παραταξεις) κ το να θετεις ο,τι θεμα θες προς συζητηση, γραφοντας ενδεχομενως καποια επιχειρηματα για να μπορουν να εκφερουν αποψη κ αλλοι με τον ιδιο τροπο κ.ο.κ.

στάθης έγραψε:
Από τη στιγμή που θέλεις ευρύτερη θεματολογία, δεν μπορείς να αποκλείσεις ομάδες φοιτητών που κινούνται πολιτικά. Αν κοινοποιούν τις απόψεις τους θα κριθεί και το τι λένε. Αυτοί οι επιτηρητές έχουν μου φαίνεται μεγάλη ιδέα για την ευθυκρισία τους.

Οποιοσδηποτε μπορει να κοινοποιησει μια αποψη του εδω,αλλα φαινεται αν την παρουσιαζει πολιτικα ή κοματικα.Εκει τιθεται κ το θεμα ευθυκρισιας. Επισης δν μαρεσει να την παρουσιαζει με κειμενο γραμμενο απο αλλους.

"Το κελί γίνεται φίλος μα γίνεται κι εχθρός
Αδερφός γίνεται ο δρόμος κι ο κόσμος ουρανός
Τελικός προορισμός μοναχικός μα δεν πειράζει
Το ταξίδι τώρα πια δε με τρομάζει"

Τελευταία επεξεργασία απο KATin την 11 Οκτ 2009, 13:17, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Οκτ 2009, 13:14 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Marilena, έχει γίνει σχετική συζήτηση εδώ και έχω εξηγήσει. Για τα βασικότερα θέματα που έχουν σχέση με το πανεπιστήμιο θα ήταν χρήσιμο να εμφανίζονται εδώ καθαρά και οι απόψεις των φοιτητικών ομάδων. Θα έμπαιναν και σε συζήτηση με αυτό τον τρόπο. Αυτές οι ομάδες αποτελούνται από μεμονωμένα άτομα, ελπίζω να το αντιλαμβάνεσαι, τα οποία συνδιαμορφώνουν κάποιες απόψεις, προτάσεις, πλαίσια. Αν θεωρείτε αυτή τη διαδικασία προβατοποίηση, διαφωνώ. Το τι λένε σήμερα οι φοιτητικές παρατάξεις είναι από τα πλέον ενδιαφέροντα θέματα που θα παρακολουθούσα στο φόρουμ.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Οκτ 2009, 13:16 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Χμμ για να καταλάβω δηλαδή προτείνεις η κάθε παράταξη να έχει κάτι σαν εκπρόσωπο που να αναλαμβάνει να ανακοινώνει εκ μέρους της διάφορα πράγματα στο φόρουμ? Αλλά να είναι επίσημο, ένα άτομο που όντως να έχει αυτή την αρμοδιότητα και να είναι υπεύθυνο και να απαντάει στα υπόλοιπα μέλη όταν το ρωτάνε για τις θέσεις της παράταξής του?

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Οκτ 2009, 13:19 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Ναι, κάπως έτσι. Ο trelosnikos δεν θέλησε να πάει να δει στη ΔΟΕ, ΟΛΜΕ, ΠΟΣΔΕΠ. Εκεί μπαίνουν απλώς ανακοινώσεις-θέσεις, κι αυτό χρήσιμο είναι. Εδώ θα μπορούσε να γίνει και συζήτηση.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Οκτ 2009, 13:23 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Οκ είναι μια ενδιαφέρουσα άποψη. :) Αλλά έχω δύο απορίες.
Πρώτον, η κάθε παράταξη έχει κάποιο δικό της χώρο στο internet που κάνει ακριβώς αυτό το πράγμα, ανακοινώνει τις θέσεις της, τις δραστηριότητές της, το ποιά άτομά της κατεβαίνουν στις φοιτητικές εκλογές και το ποιοί είναι οι στόχοι της για τη σχολή. Τι παραπάνω θα προσέφερε το να κάνουν ακριβώς τις ίδιες ανακοινώσεις και εδώ?
Και κατά δεύτερον αν κάποια παράταξη δεν ορίσει κάποιον εκπρόσωπο ή δεν συμμετέχει για τον οποιονδήποτε λόγο, αυτό δεν θα θεωρηθεί σαν κάποια μορφής διαφήμιση για τις άλλες παρατάξεις?

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Οκτ 2009, 13:30 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Να σου πω ότι δεν ξέρω καν πώς αντιμετωπίζουν αυτή την ιδέα, είναι μια σκέψη δική μου: θα με ενδιέφερε να διαβάσω και είδα με έκπληξη ότι είναι "απαγορευμένο". Αυτή η "ατομολαγνεία" δεν μπορεί κατά τη γνώμη μου να νομιμοποιείται και να προωθείται από το φόρουμ του μαθηματικού. Ας ανοίξει ένας χώρος για τις ανακοινώσεις αυτού του είδους. Στον δικό του χώρο ο καθένας δημιουργεί κάποιο περιβάλλον, εδώ να τους δοθεί το βήμα να επιλέξουν τι θέλουν να μας πουν. Να διαβάσουμε και να συγκρίνουμε.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Οκτ 2009, 13:33 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 06 Φεβ 2008, 14:11
Δημοσ.: 542
Προσωπικά αναρωτιέμαι αν υπάρχει κάποια βαθύτερη αιτία ''αντιπολίτευσης'' και αμφισβήτησης προς το forum τους τελευταίους μήνες...Το forum έχει κάποια δομή (δε λέω πως δε γίνονται και λάθη) και δεν καταλαβαίνω τον λόγο να είναι υπό λογοκρισία διαρκώς τον τελευταίο καιρό...Επίσης,σίγουρα θα ήταν πιο δίκαιο,αν όπως κατακρίνει (κι η λογοκρισία ευπρόσδεκτη είναι στη ζωή,οπότε κι εδώ) κανείς αυτούς που το χειρίζονται και βοηθάνε για την ομαλή λέιτουργία του,να τους αναγνωρίζει καμιά φορά το έργο που παράγουν...Κανείς καταλαβαίνει τα πράγματα σε βάθος αν ασχοληθεί με αυτά και προς αυτή την κατεύθυνση γίνονται συνέχεια ''εκκλήσεις για βοήθεια'',αλλά χωρίς αποτέλεσμα...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Οκτ 2009, 13:35 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Αν απευθύνεσαι σε μένα, δεν σε καταλαβαίνω. Συμμετέχω στο φόρουμ για να συζητήσω για μαθηματικά και για να διατηρηθώ σε "φόρμα": να καταλάβω πώς σκέφτονται οι νεώτεροι συνάδελφοι.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Οκτ 2009, 13:40 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Χμμ δεν κατάλαβα να πώ την αλήθεια μου τι εννοούσες με την τελευταία σου πρόταση, δηλαδή δεν κατάλαβα τι θα μπορούν να πουν εδώ που δεν το κάνουν από τις δικές τους ιστοσελίδες. Και μάλιστα αφού από τη φύση του διαδικτύου είναι απίστευτα έυκολο να μπει ο οποιοσδήποτε και να τα διαβάσει όλα. Δεν είναι ότι η ενημέρωση γίνεται μόνο από τα τραπεζάκια τους που σε αυτή την περίπτωση θα καταλάβαινα πώς θα μπορούσε να εξυπηρετήσει παραπάνω το φορουμ στην ενημέρωση των φοιτητών. Αλλά όποιος ενδιαφέρεται μπορεί εκτός από το φορουμ να μπαίνει και στις σελίδες των παρατάξεων. Άρα το να διαβάσουμε και να συγκρίνουμε τις απόψεις των παρατάξεων (ή γενικά των ομάδων γιατί στο συγκεκριμενοποιησα ενώ εσύ είχες αρχίσει το θέμα πιο γενικά) είναι ήδη εφικτό. Οχι?

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Οκτ 2009, 13:43 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Για μένα όχι, ίσως δεν είμαι καλός στο διαδίκτυο. Αν ύπάρχουν οργανωμένες τέτοιες ιστοσελίδες από τις παρατάξεις στο μαθηματικό, βάλτε μόνιμους συνδέσμους αντί γι' αυτό που προτείνω.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Οκτ 2009, 13:47 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 06 Φεβ 2008, 14:11
Δημοσ.: 542
marilena έγραψε:
Πρώτον, η κάθε παράταξη έχει κάποιο δικό της χώρο στο internet που κάνει ακριβώς αυτό το πράγμα, ανακοινώνει τις θέσεις της, τις δραστηριότητές της, το ποιά άτομά της κατεβαίνουν στις φοιτητικές εκλογές και το ποιοί είναι οι στόχοι της για τη σχολή. Τι παραπάνω θα προσέφερε το να κάνουν ακριβώς τις ίδιες ανακοινώσεις και εδώ?

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τη λογική της marilena και θα ξανατονίσω πως το forum έχει μια δομή,χωρίς αυτό να σημαίνει πως είναι η βέλτιστη,Αυτό,φυσικά,δε συνεπάγεται πως όποια αλλαγή θα καλυτερέψει την υπάρχουσα δομή.Σίγουρα τείθεται το δίλλημα με ποια από τις δυο ρήσεις να βαδίσουμε:''Εχθρός του καλού το καλύτερο'' ή ''Το μη χείρων,βέλτιστο''...?Κι οι δύο κρύβουν κινδύνους ...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Οκτ 2009, 13:50 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Μιά χαρά σε βλέπω να χειρίζεσαι το internet. :) Συνεχίζω την κουβέντα γιατί μπορεί όντως να μην έχουμε σκεφτεί κάτι και να υπάρχει τρόπος να βελτιωθεί η δομή του forum. Αν και δυστυχώς πάλι δεν βλέπω πολλή συμμετοχή χρηστών που θα ήταν ενδεικτική για το τι προτιμούν από το forum που χρησιμοποιούν.

Ναι υπάρχουν τέτοιες ιστοσελίδες. Αλλά τώρα ερχόμαστε στο δεύτερο ερώτημα που είχα κάνει και δεν είχες απαντήσει. Οκ οι "μεγάλες" και γνωστές παρατάξεις έχουν. Αν δεν απατόμαι και μια από τις μικρότερες. Αλλά νομίζω ότι κάποιες δεν έχουν. Οπότε δεν θα είναι διαφήμιση για τις παρατάξεις που έχουν ιστοσελίδες να έχουμε συνδέσμους προς αυτές? Δεν είναι κάτι αυτό που θα αδικήσει τις μικρότερες?

p.s. Χωρίς να θέλω να θίξω κάποιες παρατάξεις με τους χαρακτηρισμούς μεγαλύτερες εννόω τις γνωστότερες ή αυτές που συγκεντρώνουν κατά καιρούς περισσότερες ψήφους.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 100 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: