forum.math.uoa.gr

Forum του Τμήματος Μαθηματικών
Ημερομηνία 18 Νοέμ 2017, 17:51

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 98 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Συζήτηση περί αποκλεισμού χρηστών
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 15 Ιούλ 2009, 14:12 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφη: 18 Δεκ 2008, 10:52
Δημοσ.: 39
Τοποθεσια: ΑΧΑΡΝΑΙ
κάθισα και διάβασα προσεκτικά όσα ειπώθηκαν μόλις έμαθα για τη συζήτηση ,και δεν κατάλαβα τι ακριβώς έγινε αλλά οι διαχειριστές μπορούν να μιλάνε με περισσότερο σεβασμό στον κύριο Γιαννόπουλο επειδή ο άνθρωπος είναι ο καλύτερος καθηγητής που υπάρχει στη σχολή μας και μπορώ να σας πω ότι έχει αναμορφώσει πλήρως τον τρόπο εκπαίδευσης και αυτό είναι αδιαμφισβήτητο και δεν έχει δώσει ποτέ δικαίωμα,επομένως η γνώμη του μετράει περισσότερο από εσάς τους διαχειριστές

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 15 Ιούλ 2009, 15:01 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 12 Μαρ 2006, 22:43
Δημοσ.: 3627
Τοποθεσια: Αθήνα
Προς alexmathp:

Συμφωνώ μαζί σου για την κρίση σου σχετικά με τον κ.Γιαννόπουλο. Λυπάμαι όμως που δεν κατάλαβες τι ακριβώς έγινε. Ελπίζω με τον καιρό να αλλάξει γνώμη ο κ.Γιαννόπουλος και να συμμετέχει στο ΦΟΡΟΥΜ.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 15 Ιούλ 2009, 15:09 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 14 Οκτ 2008, 19:34
Δημοσ.: 398
Κάποια παρεξήγηση έγινε με τους διαχειριστές αλλά κι εγώ δεν κατάλαβα σε ποιο σημείο του φόρουμ. Απλώς κάπου είδα ότι δεν θέλει να συμμετέχει πλέον ο κ.Γιαννόπουλος.Αλλά πραγματικά στεναχωρέθηκα γιατί ότι και αν είχε γίνει δεν περίμενα ποτέ κάτι τέτοιο.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 16 Ιούλ 2009, 18:04 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφη: 18 Δεκ 2008, 10:52
Δημοσ.: 39
Τοποθεσια: ΑΧΑΡΝΑΙ
Ευάγγελος Ράπτης έγραψε:
Προς alexmathp:

Συμφωνώ μαζί σου για την κρίση σου σχετικά με τον κ.Γιαννόπουλο. Λυπάμαι όμως που δεν κατάλαβες τι ακριβώς έγινε. Ελπίζω με τον καιρό να αλλάξει γνώμη ο κ.Γιαννόπουλος και να συμμετέχει στο ΦΟΡΟΥΜ.
κύριε Ράπτη το είπα και προηγουμένως ότι δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς γίνεται.Το μόνο που ήθελα να πω είναι ότι πρέπει να σεβόμαστε έναν Καθηγητή σαν τον Κύριο Γιαννόπουλο.Αφού εγώ είμαι στο τέλος των σπουδών μου και θα πάρω πτυχίο σε λίγο ουσιαστικά δεν θα έπρεπε να με ενδιαφέρει αλλά το θέμα είναι τα παιδιά που έρχονται να έχουνε τη βοήθεια αυτού του καταπληκτικού καθηγητή ,θα μπορέσουν να αποδώσουν καλύτερα,αν θέλετε όμως να αμφισβητούμε και αυτόν τον άριστο καθηγητή τότε το κρίμα στο λαιμό μας

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 16 Ιούλ 2009, 18:26 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 12 Μαρ 2006, 22:43
Δημοσ.: 3627
Τοποθεσια: Αθήνα
Δεν νομίζω ότι αμφισβήτησε κανείς την αξία και την προσφορά του κ.Γιαννόπουλου. Το αντίθετο μάλιστα. Όπως γράφω και παραπάνω ελπίζω κάθε παρεξήγηση να σταματήσει. Άλλωστε το ΦΟΡΟΥΜ δεν ανήκει ιδιοκτησιακά σε κάποιον, προφανώς ούτε και σε αυτούς που είχαν την πρωτοβουλία να το «τρέξουν», και άρα κανείς προσέρχεται ή αποχωρεί από αυτό ανάλογα με αυτά που σκέπτεται.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 18 Οκτ 2009, 18:40 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 12 Μαρ 2006, 23:50
Δημοσ.: 442
Τοποθεσια: Άγιος Στέφανος
Γενικά όποιος και αν είναι ο φοιτητής που είναι διαχειριστής ή moderator ή ξέρω γω τι άλλο, και έχει μία Α εξουσία σε αυτό το forum πρέπει τουλάχιστον, κατά τη γνώμη μου, στους καθηγητές να δείχνει σεβασμό! Ειναι προφανές ότι ο τρόπος προς τον κύριο Γιαννόπουλο ήταν ασεβής!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 22 Οκτ 2009, 17:21 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer

Εγγραφη: 11 Δεκ 2006, 21:04
Δημοσ.: 275
Τοποθεσια: Μαρούσι
Ελεος με τους καθωσπρεπισμους.Που την ειδες την ασεβεια?Υπηρξε μια παρεξηγηση που τα παιδια απο το φορουμ προσπαθησαν να λυσουν αλλα δεν τα καταφεραν.Ο κ.Γιαννοπουλος ειναι απο τους καλυτερους καθηγητες του τμηματος ,κατα τη γνωμη μου αλλα αυτο δε σημαινει οτι,οτι και αν κανει και αν λεει ειναι υποχρεωτικα σωστο.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 23 Οκτ 2009, 11:54 
Χωρίς σύνδεση
Regular Forumer
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: 06 Φεβ 2008, 14:11
Δημοσ.: 542
Το θέμα θεωρείται ληγμένο...Η παρεξήγηση λύθηκε κι ο κ.Γιαννόπουλος έχει ξαναποστάρει στο forum :) Aς μην το ξανασκαλίζουμε...Τέλος καλό,όλα καλά!

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 98 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: